Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Sauerkraut, 16 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.15/oz
  • Sabrett Sauerkraut, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $5.19
    $0.16/oz
  • Silver Floss Shredded Kraut, 2 lb
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
  • On Sale!
    Cleveland Kitchen Classic Sauerkraut, 16 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.89
    $0.31/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Boar's Head Fermented Sauerkraut, 16 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Wildbrine Probiotic Organic Green Kraut, 18 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $8.99
    $0.50/oz
  • HAWTHORNE VALLEY Original Sauerkraut, 16 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $11.49
    $0.72/oz
  • Bubbies Sauerkraut, 25 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.89
    $0.40/fl oz
  • On Sale!
    Cleveland Kitchen Garlic Sauerkraut, 16 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.89
    $0.31/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Flanagan Farm Classic Sauerkraut Organic Kraut, 1 lb
    Organic
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz
  • Flanagan Farm Dill Sauerkraut Organic Kraut, 1 lb
    Organic
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz
  • Hatfield Recipe Essentials Classic Sauerkraut, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $5.49
    $0.17/oz
  • Nathan's Famous New York Cut Sauerkraut, 24 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/fl oz
  • Ba-Tampte New Kraut, 32 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.23/oz
  • Kissling's Sauerkraut, 2 lb
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.39
    $2.20/lb
  • Bowl & Basket Garlic & Black Pepper Sauerkraut, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.39
    $0.15/oz
  • locked-in price
    Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.10/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Libby's Jumbo-Can Crispy Sauerkraut, 27 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.11/oz
  • Wildbrine Probiotic Red Beet & Cabbage Organic Kraut, 18 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $8.99
    $0.50/oz
Can't find what you're looking for?