Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $1.17/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lindt Assorted Mini Pralinés Exquisite Chocolates, 36 count, 6.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $19.59
    $3.16/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Ghirardelli Chocolate Squares Premium Chocolate Assortment, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.29
    $1.56/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel White Chocolate, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Raspberry Dark Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.29
    $1.56/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 86% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $1.97/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 92% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $2.17/oz
  • GHIRARDELLI Salted Caramel Intense Dark Bar, 3.5 Oz Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $1.97/oz
  • Cella's Milk Chocolate Cherry Squares, 5.29 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.99
    $1.13/oz
  • Lindt Lindor White Chocolate Bar, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $1.34/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 10.6 oz

    Open Product Description
    $17.99
    $1.70/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Premium Chocolate Assortment, 12.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.20/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Sea Salt Caramel Dark Chocolate, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.18/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Dark Chocolate Almond Butter Cups, 2 count, 1.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $2.14/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz
  • Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz
  • Ferrero Rocher Chocolates
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $1.86/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor White Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 8.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.49
    $1.72/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 14.08 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.99
    $0.85/oz
  • DOVE PROMISES MILK CHOCOLATE STAND UP POUCH 14.08 OUNCES PER BAG
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.99
    $0.85/oz
  • Sanders Sea Salt Caramel Pecan Clusters Milk Chocolate, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.99
    $0.75/oz
  • Lindt Classic Recipe Whole Almonds White Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.29
    $1.38/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Classic Recipe Whole Hazelnuts Milk Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $6.49/5.3oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Sanders Dark Chocolate Sea Salt Caramels, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.21/oz
  • Sanders Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.21/oz
Can't find what you're looking for?