Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Hershey's Milk Chocolate with Caramel Full Size, 1.4 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.19/oz
  • 2 for $10.00
    Butterfinger Crispety, Crunchety, Peanut-Buttery Bar Fun Size, 10.2 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $4.80
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Twix Ghoulish Green Cookie Bar Fun Size, 9.79 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    KitKat Counts Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 9.44 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    KitKat Counts Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 9.44 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    KitKat Counts Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 9.44 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Assorted Chocolate Candy, 15.7 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.49
    $0.99/oz
  • On Sale! Limit 4
    KitKat XL Crisp Wafers in Milk Chocolate, 10 count, 4.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hershey's Cookies 'n' Creme Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.07/oz
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $3.00
    M&M's Peanut Chocolate Candies, 1.74 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $3.00
    Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Sno-Caps Semi-Sweet Chocolate Nonpareils, 3.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups King Size, 4 count, 2.8 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.79
    $1.35/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag 3 Musketeers, Snickers, Milky Way and Twix Minis Candy Bars, 150 count, 41.79 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.48/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Milk Chocolate, XL, 16 count, 4.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate Bar, 1.45 oz, 6 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.15/oz
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate, 1.5 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.11/oz
  • BeeMax Dubai Style Chocolate, 3.36 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.49
    $2.23/oz
  • MILKY WAY FUNSIZE 5 PACK 2.66 OUNCES
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.64/oz
  • Junior Mints Creamy Mints in Pure Chocolate, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Raisinets California Raisins Covered in Milk Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.73/oz
  • 2 for $10.00
    KitKat Witch's Brew Crisp Wafers in Marshmallow Flavored Creme Snack Size, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hershey's Kisses Milk Chocolate Party Pack, 35.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $17.29
    $0.48/oz
  • M&M'S Peanut Chocolate Candies Party Size, 38.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $0.45/oz
  • M&M'S Milk Chocolate Candies Sharing Size, 10.0 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • 2 for $10.00
    M&M's Peanut Chocolate Candies Fun Size, 10.57 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Musketeers/Snickers/Milky Way/Twix Minis Sharing Size, 8.31 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.84/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ferrero Baby Ruth, 100 Grand, Butterfinger and Crunch Assorted Candy, 100 pieces, 40.7 oz

    Open Product Description
    $13.49
    $0.33/oz
    was $16.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • M&M'S Classic Mix Chocolate Candies Sharing Size, 8.30 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.78/oz
Can't find what you're looking for?