Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties, 11.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    M&M'S Milk Chocolate Candies Fun Size, 10.53 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate Bar, 1.45 oz, 6 count
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.69
    $1.11/oz
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups, 2 count, 1.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • Reese's Pieces Peanut Butter Candy in a Crunchy Shell, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.50/oz
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.79/oz
  • Hershey's Giant Milk Chocolate, 25 count, 7.56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.70/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Milk Chocolate with Almonds XL, 16 count, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate King Size, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.10/oz
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds Bars Full Size, 1.45 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.69
    $1.11/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Full Size, 1.5 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.69
    $1.08/oz
  • 2 for $3.00
    3 MUSKETEERS Full Size Candy Milk Chocolate Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.88/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Buncha Crunch Milk Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.47/oz
  • Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • 2 for $10.00
    Mounds Coconut & Dark Chocolatey Candy Bar Snack Size, 11.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Mounds Dark Chocolate Candy & Coconut Miniatures Share Pack, 10.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.68/oz
  • 2 for $10.00
    Hershey's Cookies 'n' Creme Bar Snack Size, 10.35 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Pumpkins Candy, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Toblerone Milk Chocolate with Honey & Almond Nougat, 3.52 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $1.22/oz
  • Ice Breakers Duo Fruit + Cool Raspberry Sugar Free Mints, 1.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $2.68/oz
  • Hershey's Salted Caramel Creme Milk Chocolate King Size, 2.2 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.50/oz
  • Bowl & Basket Specialty 72% Dark Chocolate Bar, 2.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $1.01/oz
  • The Madelaine Chocolate Company Turkey Milk Chocolate, 1 oz

    Open Product Description
    $2.69
    $2.69/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Family Size, 18.08 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
  • York Dark Chocolate Covered Peppermint Pattie, 1.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 25 count, 13.13 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.61/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar, 2 count, 1.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $1.26/oz
  • 2 for $3.00
    M&M's Peanut Chocolate Candies, 1.74 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?