Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lindt Classic Recipe Milk Chocolate with Hazelnut Filling and Whole Hazelnuts, 1.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $2.16/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 14.08 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.29
    $0.87/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Caramels & Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Godiva Goldmark Assorted Chocolate Gift Box, 9 count, 3.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $9.99
    $2.63/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Sea Salt 60% Cacao Bar, 3.5 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $1.97/oz
  • Dove Promises Milk Chocolate Stand Up Pouch, 7.61 oz each
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.79
    $0.89/oz
  • Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $1.53/oz
  • Lindt Excellence Raspberry Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Ghirardelli Intense Dark Chocolate Squares, Sea Salt Almond, 4.12 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.94/oz
  • Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Milk Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.79
    $0.85/oz
  • Lindt Classic Recipe Hazelnut Milk Chocolate Bar, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.43/oz
  • Lindt Excellence 100% Cocoa Unsweetened Chocolate, 1.7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $3.70/oz
  • Lindt Excellence 90% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $2.10/oz
  • WHITMAN'S SAMPLER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 10 oz.

    Open Product Description
    $14.99
    $1.50/oz
  • Lindt Lindor White Chocolate Bar, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $1.34/oz
  • Sanders Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.99
    $0.67/oz
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $1.14/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 1.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $1.92/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Raspberry Dark Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • Godiva Masterpiece Heavenly Milk Chocolate with Ganache, 4.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.29
    $1.78/oz
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Premium Chocolate Assortment, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 72% Cacao, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $1.97/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, Blood Orange, 3.5 Oz Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $1.97/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, Sea Salt Almond, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $1.97/oz
  • GHIRARDELLI Salted Caramel Intense Dark Bar, 3.5 Oz Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $1.97/oz
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Dark Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.79
    $0.85/oz
  • Lindt Classic Recipe Milk Chocolate, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.43/oz
Can't find what you're looking for?