Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Lindt Classic Recipe Milk Chocolate with Hazelnut Filling and Whole Hazelnuts, 1.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $1.08/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    was $7.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $5.00
    RUSSELL STOVER Halloween Milk Chocolate Caramel Candy Bar Pumpkin, 1.3 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $1.28/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $5.00
    RUSSELL STOVER Halloween Milk Chocolate Marshmallow Candy Bar Pumpkin, 1.3 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.67
    $1.28/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Caramels & Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • On Sale!
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    was $7.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Butterfinger Crispety, Crunchety, Peanut-Buttery Bar Fun Size, 10.2 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.59/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups, 2 count, 1.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • On Sale!
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    was $7.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • On Sale!
    Fruit by the Foot Duos Watermelon & Lemonade Fruit Flavored Snacks, 0.75 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.19
    $0.71/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 14.08 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.29
    $0.87/oz
  • SWEDISH FISH Assorted Soft & Chewy Gummy Candy, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 10 oz
    locked-in price
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Haribo Peaches Gummi Candy Share Size, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.69
    $0.34/oz
  • Godiva Goldmark Assorted Chocolate Gift Box, 9 count, 3.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $9.99
    $2.63/oz
  • On Sale!
    Gushers Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.19
    $0.66/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Sea Salt 60% Cacao Bar, 3.5 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $1.97/oz
  • Dove Promises Milk Chocolate Stand Up Pouch, 7.61 oz each
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.79
    $0.89/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candies, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • Raisinets California Raisins Covered in Milk Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • M&M'S Peanut Chocolate Candies Party Size, 38.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.79
    $0.44/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Bar, XL, 12 count, 4.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.94/oz
  • SOUR PATCH KIDS Watermelon Soft & Chewy Gummy Candy
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
  • Hershey's Cookies 'N' Creme Bar, 1.55 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • On Sale!
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups with Marshmallow Flavored Filling Snack Size, 9.35 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.69/oz
    was $7.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Reese's Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes Milk Chocolate & Peanut Butter, 9 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Candy Snack Size, .55 oz, 4 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.81/oz
  • Wrigley's Extra Spearmint Long Lasting Flavor Sugarfree Gum Sticks, 15 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.12/oz
  • Charleston Chew Mini Vanilla Chewy Flavored Nougat, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $1.53/oz
  • Lindt Excellence Raspberry Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
Can't find what you're looking for?