Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    was $7.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    was $7.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $5.00
    RUSSELL STOVER Halloween Milk Chocolate Caramel Candy Bar Pumpkin, 1.3 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $1.28/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $5.00
    RUSSELL STOVER Halloween Milk Chocolate Marshmallow Candy Bar Pumpkin, 1.3 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.67
    $1.28/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Butterfinger Crispety, Crunchety, Peanut-Buttery Bar Fun Size, 10.2 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.59/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups, 2 count, 1.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • On Sale!
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    was $7.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 10 oz
    locked-in price
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candies, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • Raisinets California Raisins Covered in Milk Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • M&M'S Peanut Chocolate Candies Party Size, 38.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.79
    $0.44/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Bar, XL, 12 count, 4.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.94/oz
  • Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • Hershey's Cookies 'N' Creme Bar, 1.55 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • On Sale!
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups with Marshmallow Flavored Filling Snack Size, 9.35 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.69/oz
    was $7.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Reese's Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes Milk Chocolate & Peanut Butter, 9 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Candy Snack Size, .55 oz, 4 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.81/oz
  • Charleston Chew Mini Vanilla Chewy Flavored Nougat, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Hershey's Milk Chocolate, XL, 16 count, 4.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.91/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds, 1.45 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.37/oz
  • Hershey's Pokémon Milk Chocolate Special Edition: Bulbasaur, 1.55 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • Hershey's Kisses Milk Chocolate Party Pack, 35.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $17.29
    $0.48/oz
  • locked-in price | Limit 4
    100 Grand Rich Caramel Milk Chocolate Crispy Crunchies Fun Size, 10 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 MUSKETEERS Fun Size Chocolate Candy Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.19
    $0.82/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar Snack Size, 6.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $5.99
    $0.88/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar, 6.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.95/oz
  • On Sale!
    KitKat Witch's Brew Crisp Wafers in Marshmallow Flavored Creme Snack Size, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Pumpkins Candy, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Reese's Pumpkins Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Unreal Dark Chocolate Caramel Peanut Nougat Bars, 3.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $1.76/oz
Can't find what you're looking for?