All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale!
    The Rustik Oven Hearty Grains & Seeds Bread, 1 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani String Cheese Low Moisture Part Skim Mozzarella Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    General Mills Cheerios Protein Cinnamon Sweetened Oat and Pea Protein Cereal, 1.4 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.71/oz
    was $1.25
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Bakery Apple Cinnamon Fig Bar Twin Packs, 2 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $3.00/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani Reduced Fat Mozzarella String Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani Whole Milk Low Moisture String Mozzarella Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.00
    Belvita Chocolate Crunchy Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.89
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Power Cakes Buttermilk Flapjack & Waffle Mix, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.79
    $0.34/oz
    was $7.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Trail Mix Fruit & Nut Chewy Granola Bars, 1.23 oz, 6 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.59
    $0.35/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tortilleria Mi Niña Organic Sea Salt White Corn Tortilla Chips, 12 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Angie's Boom Chicka Pop Light Sweet & Salty Kettle Corn, 5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Zbar Protein Chocolate Chip Snack Bars
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.94/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    King Arthur Baking Gluten-Free Pancake Mix, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.00
    Belvita Crunchy Blueberry Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.89
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.00
    Belvita Oats & Chocolate Soft Baked Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.89
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Protein-Packed Maple Pecan Overnight Oats, 2.47 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $1.41/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $10.00
    Seeds of Change Organic Quinoa & Brown Rice with Garlic, 8.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.59
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Kind Healthy Grains Dark Chocolate Chunk Energy Bars Value Pack, 1.4 oz, 10 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goldfish Whole Grain Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.99
    Ben's Original Ready Rice Whole Grain Brown, 8.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.74
    $0.31/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown Rice & Quinoa, 8.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cascadian Farm Organic Oats and Honey Granola, 11 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Peanut Butter High Protein Granola, 9 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Maple & Brown Sugar Peak Oatmeal, 2.65 oz, 4 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $5.49
    $0.52/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?