Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Whiskas Purrfectly Chicken Entree Food for Cats, 3.0 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
  • Whiskas Purrfectly Chicken Entree Food for Cats, 3.0 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
  • Whiskas Purrfectly Chicken Entree Food for Cats, 3.0 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Tuna Florentine with Spinach Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $6.00/lb
  • BLUE Tastefuls Natural Food for Adult Cats Variety Pack, 5.5 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $18.49
    $3.36/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Chicken & Brown Rice Recipe Adult Indoor Cat Food, 10 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $32.99
    $0.21/oz
  • Delectables Squeeze Up Handheld Lickable Treats for Cats Variety Pack, 0.5 oz, 54 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $36.99
    $1.37/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Chicken Hearts & Liver Feast in Gravy Grilled Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Ocean Whitefish & Tuna Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Shakes Cat Food with Enticing Chicken, 1.55 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizer Steamed Wild Alaskan Salmon Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizer Steamed Wild Alaskan Salmon Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizer Steamed Wild Alaskan Salmon Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Tastefuls Salmon Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 1.3 oz, 2 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.69/oz
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizers Light Meat Tuna Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Chicken in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Chicken & Tuna Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Reveal Entrées Tuna Fillet with Salmon Recipe Paté Complete Cat Food, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Buffalo Wilderness High-Protein Natural Food for Cats with Salmon, Adult, 4 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $0.37/oz
  • Purina ONE True Instinct Protein-Rich Turkey Recipe In Gravy Wet Cat Food, 3 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Turkey & Giblets Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Chicken in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Inaba Churu Tuna & Chicken Recipe Cat Treat, 0.5 oz, 50 count

    Open Product Description
    $24.99
    $1.00/oz
    was $27.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Reveal Grain Free Tuna Fillet with Salmon Recipe in Gravy Cat Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Fish & Shrimp Feast Flaked Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Turkey Feast in Roasted Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Salmon Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Seafood Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef & Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Salmon in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina ONE True Instinct Protein-Rich Wet Cat Food Variety Pack, 3 oz, 12 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $17.49
    $7.77/lb
    was $18.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Step Odor Shield Multi-Cat Clumping Litter, 22 lb

    Open Product Description
    $14.99
    $0.68/lb
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Pate with Ocean Fish Gourmet Cat Food, 2 oz, 2 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Perfect Portions Cuts in Gravy Premium Cat Food Variety Pack, 1.32 oz, 48 count

    Open Product Description
    $28.99
    $7.32/lb
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Beef Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Chicken Feast in Grilled Chicken Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?