Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Hippeas Vegan White Cheddar Flavored Chickpea Puffs Party Size, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.89
    $1.11/oz
  • Hippeas Vegan White Cheddar Flavored Chickpea Puffs Party Size, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.89
    $1.11/oz
  • Hippeas Vegan White Cheddar Flavored Chickpea Puffs Party Size, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.89
    $1.11/oz
  • Parks Famous Flavor Tender Style Original Pork Cracklins Chicharrones, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.76/oz
  • Pringles Mingles Dill Pickle & Ranch Puffed Snacks, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.19
    $0.76/oz
  • Pringles Mingles Dill Pickle & Ranch Puffed Snacks, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.19
    $0.76/oz
  • Pringles Mingles Dill Pickle & Ranch Puffed Snacks, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.19
    $0.76/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lesser Evil Cheezmos Cowgirl Cheddar Corn Puffs, 6.5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.77/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Jackson's Always with Avocado Oil Cheddar Flavored Super Veggie Straws, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • Pringles Mingles Sharp White Cheddar & Ranch Puffed Snacks, 2 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.59
    $0.80/oz
  • Pringles Mingles Sharp White Cheddar & Ranch Puffed Snacks, 2 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.59
    $0.80/oz
  • Pringles Mingles Sharp White Cheddar & Ranch Puffed Snacks, 2 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.59
    $0.80/oz
  • Like Air Classic Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Cheddar Jalapeno Flavored 8 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    LesserEvil Cheezmos Cowboy Cheddar Crunchy Corn Snack, 7 oz
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hippeas Cheddar Vibrations Flavored Crunchy Baked Pea Protein Snack, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.79
    $1.20/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Baked Rice and Corn Puffs, 1/2 oz, 24 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $1.08/oz
  • 3 for $8.00
    Cheetos Baked Cheese Flavored Snacks Crunchy Cheese Flavored 7 5/8 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.52/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pirate's Booty Smart Puffs Cosmic White Cheddar Corn Puffs, 4.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.84/oz
  • Pirate's Booty Smart Puffs Cosmic White Cheddar Corn Puffs, 4.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.84/oz
  • Pirate's Booty Smart Puffs Cosmic White Cheddar Corn Puffs, 4.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.84/oz
  • Jackson's Always with Avocado Oil Ranch Super Veggie Straws, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • Bachman Jax Puffed Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 1 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.33/oz
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Tangy & Zesty Tomato Basil Flavored Crisps Sharing Size, 8.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Creamy & Mellow White Cheddar Flavored Crisps Sharing Size, 8.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Funyuns Onion Flavored Rings Original 8 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.70/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Simply NKD Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin Hot 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • La Visita Chicharron Tronador, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • Hippeas Pizza Party Flavored Crunchy Baked Pea Protein Snack, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $1.20/oz
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored 8 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored 8 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored 8 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hippeas Grillo's Pickles Dill Pickle Flavored Chickpea Puffs, 3.75 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $1.06/oz
  • Hippeas Vegan White Cheddar Flavored Chickpea Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • Jackson's Always with Avocado Oil Sea Salt Super Veggie Straws, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.95/oz
  • Like Air Pancake Flavored Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Chester's Puffcorn Puffed Corn Snacks Butter Artificially Flavored 3 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 2 7/8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.97/oz
  • Golden Flake Sweet Heat Barbecue Chicharrones Fried Pork Skins, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.67/oz
  • Totis Donitas Chili & Lime Flavored Wheat Snack, 3.88 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.69
    $0.69/oz
  • Grab & Go Popcorn & Puffs, 18 count, 10.8 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $1.11/oz
Can't find what you're looking for?