All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • No High Fructose Corn Syrup
    Remove No High Fructose Corn Syrup
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Black Bear White American Cheese
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $5.99/lb
    $5.99/lb
    was $7.49/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Libby's Chicken Vienna Sausage in Chicken Broth, 4.6 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.22/oz
    was $1.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Turkey Gravy, 10.5 oz
    locked-in price
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.19
    $0.11/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.19/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee Honey Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Martin's Potato Bread
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.99
    $0.17/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Potatoes, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Shredded Sharp Cheddar Natural Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.05/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Checkers Rally's Famous Seasoned Fries, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.14/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Jiffy Honey Corn Muffin Mix, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.88
    $0.10/oz
    was $1.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Apple 100% Juice, 64 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.03/fl oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mr. Dee's Hash Brown Potato Patties, 15 count, 31.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.13/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Jimmy Dean Premium Applewood Smoked Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee Butter Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Frosted Flakes Original Breakfast Cereal, Fat Free, 28.5  oz Box
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $0.24/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Reduced-Fat Finely Shredded Sharp Cheddar Natural Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Ez-Peel Jumbo Raw Shrimp, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $17.98
    $8.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Starbucks Frappuccino Chilled Coffee Drink, 13.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.21
    $0.23/fl oz
    was $4.10
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Finely Shredded Mexican Blend Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Log Cabin Original Syrup, 24 fl oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.15/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme Premium Honey Wheat Bread, 20 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.10/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    King's Hawaiian Original Hawaiian Sweet Rolls, 12 count, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Original Macaroni & Cheese, 7.25 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $0.69
    $0.10/oz
    was $0.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Green Beans, 12 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?