Shop Greek yogurt for a protein-packed morning breakfast, layer it with fresh berries and granola, or use it as a smooth, tangy base for homemade dips and salad dressings during weekday meal prep.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • On Sale!
    Chobani Creations Caramel Sundae Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oikos Pro Vanilla Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • Oikos Pro Vanilla Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • Oikos Pro Vanilla Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Cherry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.38
    $0.16/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Creations Apple Pie Greek Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Flip Strawberry Cheesecake Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Greek Peach Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.69
    $0.24/oz
  • Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.69
    $0.24/oz
  • Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.69
    $0.24/oz
  • Cabot Creamery Triple Cream Vanilla Bean Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $3.75 each
  • Bowl & Basket Greek Strawberry Nonfat Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Red Raspberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Mango Lowfat Greek Yogurt, 6.7 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.37/oz
  • Chobani Mango Lowfat Greek Yogurt, 6.7 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.37/oz
  • Chobani Mango Lowfat Greek Yogurt, 6.7 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.37/oz
  • Chobani Flip Key Lime Crumble Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
  • Oikos Triple Zero Peach Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • On Sale!
    Chobani Raspberry on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Too Good & Co. Vanilla Blended Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Cabot Creamery Whole Milk Plain Greek Yogurt, 2 lbs
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.49
    $0.23/oz
  • Bowl & Basket Greek Plain Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Vanilla Nonfat Greek Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Cherry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Peach Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.38
    $0.16/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Strawberry Cheesecake Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.38
    $0.16/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Fruit on the Bottom Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz, 12 count

    Open Product Description
    $10.79
    $0.17/oz
    was $12.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oikos Pro Mixed Berry Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • On Sale!
    Fage Total 5% Milkfat All Natural Whole Milk Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Flip Almond Coco Loco Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
  • Chobani Flip Peanut Butter Cup Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
  • Chobani Flip Perfect Peach Cobbler Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Key Lime Pie Inspired Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oikos Triple Zero Strawberry Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Too Good & Co. Madagascar Vanilla Zero Sugar Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
Can't find what you're looking for?