Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Snack Factory Pretzel Crisps Cinnamon Sugar Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.62/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Unsalted Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    Herr's Bite Size Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    Herr's One Pounder Stix Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    Herr's Specials Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Pretzel Rods, 27 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Nibblers Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Rold Gold Tiny Twists Pretzels Original 16 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • Valued Naturals Yogurt Pretzels, 2.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.00
    $0.29/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Extra Dark Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Cinnamon Sugar Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Snyder's of Hanover Rounds Butter Flavored Mini Pretzel Balls, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Honey Mustard & Onion Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Butter Snaps Flavored Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Rods Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Snaps Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Hard Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • On Sale! Limit 4
    Reese's Filled Pretzels with Peanut Butter Filling, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    Herr's Mini Authentic Sourdough Pub Style Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    Herr's One Pounder Extra Thin Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Utz Braided Honey Wheat Twists Pretzels, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Herr's Foods Inc. Extra Thin Pretzel, 1.5 oz

    Open Product Description
    $0.75
    $0.50/oz
  • On Sale!
    Utz Peanut Butter Filled Pretzel Bites, 24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels BBQ Flavored Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Honey Mustard Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Utz Old Fashioned Hards Sourdough Pretzels, 26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Snyder's of Hanover Low Fat Unsalted Mini Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Flipz Dark Chocolate Covered Pretzels, 6.5 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.81/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Everything Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.62/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Original Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.62/oz
  • Rold Gold Sticks Pretzels Original 16 Oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • locked-in price
    Unique Snacks Original Sourdough Craft Beer Pretzel Rings, 11oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?