Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • House Foods Premium Firm Tofu, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • House Foods Premium Firm Tofu, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • House Foods Premium Firm Tofu, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Silk Unsweet Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.39
    $0.07/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Silk Dairy-Free Vanilla Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.69
    $0.21/fl oz
  • Country Crock Calcium 35% Vegetable Oil Spread, 45 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.29
    $0.18/oz
  • Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 7.05 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.85/oz
  • Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 7.05 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.85/oz
  • Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 7.05 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.85/oz
  • So Delicious Dairy Free Raspberry Coconut  Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.59
    $0.49/oz
  • So Delicious Dairy Free Strawberry Coconut Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.59
    $0.49/oz
  • Rice Dream Vanilla Enriched Rice Drink Value Size, 64 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $8.29
    $0.13/fl oz
  • locked-in price | Limit 4
    The Silver Palate Thick & Rough Oatmeal, 14 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    The Silver Palate Thick & Rough Oatmeal, 14 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    The Silver Palate Thick & Rough Oatmeal, 14 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Planet Oat Coffee Cake Oatmilk Creamer, 32 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.69
    $0.15/fl oz
  • Silk Vanilla Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.09/fl oz
  • Silk Vanilla Almondmilk Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Nature's Path Original Instant Oatmeal, 14 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.39
    $0.31/oz
  • Nature's Path Original Instant Oatmeal, 14 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.39
    $0.31/oz
  • Nature's Path Original Instant Oatmeal, 14 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.39
    $0.31/oz
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.99
    I Can't Believe It's Not Butter! Creamy! Light 27% Oils Buttery Spread, 45 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Gardein Ultimate Plant-Based Chick'n Filets, 15 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $9.29
    $0.62/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $2.11 each
  • Goya Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.22/fl oz
  • Wholesome Pantry Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.79
    $0.04/fl oz
  • Wholesome Pantry Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.79
    $0.04/fl oz
  • So Delicious Dairy Free Vanilla Coconut Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.59
    $0.49/oz
  • Wholesome Pantry Organic Dairy-Free Plant-Based Buttery Sticks, 4 count, 16 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.49
    $1.37 each
  • Pocono Cream of Buckwheat Organic Cereal, 13 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.59
    $0.58/oz
  • Pocono Cream of Buckwheat Organic Cereal, 13 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.59
    $0.58/oz
  • Pocono Cream of Buckwheat Organic Cereal, 13 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.59
    $0.58/oz
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Original Buttery Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Toasted Coconut & Almondmilk Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Silk Unsweet Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.39
    $0.07/fl oz
  • Wholesome Pantry Organic Old-Fashioned Oats, 18 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.21/oz
  • Miyoko's Creamery European Style Unsalted Plant Milk Butter, 8 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/fl oz
  • Silk Dairy-Free Vanilla Soymilk Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Bowl & Basket Light Unsweetened Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.16/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.59
    $0.07/fl oz
  • Planet Oat Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.29
    $0.07/fl oz
  • Planet Oat Unsweetened Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.29
    $0.07/fl oz
  • Daiya Dairy-Free Cheddar Sticks, 0.77 oz, 6 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.89
    $1.70/oz
Can't find what you're looking for?