New & Trending
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • locked-in price
    Hatfield Classic Cut Hardwood Smoked Bacon, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Hatfield Classic Cut Hardwood Smoked Bacon, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Hatfield Classic Cut Hardwood Smoked Bacon, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Blueberries, pint

    Open Product Description
    $4.99
  • JonnyPops No Sugar Added Organic Color Burst Minis Pops, 1.12 fl oz, 10 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $7.99
    $0.71/fl oz
  • JonnyPops No Sugar Added Organic Color Burst Minis Pops, 1.12 fl oz, 10 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $7.99
    $0.71/fl oz
  • JonnyPops No Sugar Added Organic Color Burst Minis Pops, 1.12 fl oz, 10 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $7.99
    $0.71/fl oz
  • Quaker Oat Shake & Go Dry Shake Mix Cinnamon Vanilla 1.5 Oz
    Sponsored
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $1.99/oz
  • Borden Nacho Cheese Dip, 12 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • Painterland Sisters Shavannah's Peach Organic Skyr Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.66/oz
  • Painterland Sisters Shavannah's Peach Organic Skyr Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.66/oz
  • Painterland Sisters Shavannah's Peach Organic Skyr Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.66/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Ghost A&W Zero Sugar Root Beer Energy Drink, 16 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.13/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $4.49
  • Fresh Corn, 4 count
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
  • Fresh Corn, 4 count
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
  • Fresh Corn, 4 count
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
  • Pop-Tarts Protein Slammin' Strawberry Toaster Pastries, 8 count, 14.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
  • 2 for $11.00
    Trü Frü Milk + White Chocolate Frozen Fresh Raspberries, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • King Oscar Kipper Snacks in Extra Virgin Olive Oil, 3.54 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.19
    $1.18/oz
  • Fresh Seedless Watermelon Quarters
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.58 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Seedless Watermelon Quarters
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.58 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Seedless Watermelon Quarters
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.58 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  • Built Puff Brownie Batter Protein Bar, 1.41 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.12/oz
  • Pure Kick Pro Hydrate Strawberry Ice Pop Drink Mix, 6 count, 1.46 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.39
    $3.69/oz
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • PopCorners Popped Corn Snacks Protein Hickory BBQ, 5 Oz
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.98/oz
  • Pumpkin Pie, 22 oz, 8 in

    Open Product Description
    $7.99
    $0.36/oz
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Ultimate Garlic Parm Flavored, 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Kraft Mac & Cheese Romano Cacio E Pepe Pasta and Cheese Sauce Mix Restaurant Edition, 9.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.59
    $0.48/oz
  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • 2 for $6.00
    Dunkin' Double Original Iced Espresso & Milk Beverage, 15 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.00
    $0.20/fl oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.00
    Trü Frü Dark + White Chocolate Frozen Fresh Blueberries, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.00
    Trü Frü Dark + White Chocolate Frozen Fresh Blueberries, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.00
    Trü Frü Dark + White Chocolate Frozen Fresh Blueberries, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Schweid & Sons The Signature Blend Ground Beef Burgers Patty, 5.3 oz, 4 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.67/oz
  • Oreo Cinnamon Bun Sandwich Cookies Limited Edition, 10.68 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.53/oz
  • Downy Boutique Botanicals In Wash Laundry Scent Booster Beads, CITREA Scent, 4.8 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $1.04/oz
  • Store Baked Pumpkin Muffins, 6 ct, 15 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
  • Red Barn Salted Butter, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • Calise Bakery Sourdough Bulkie Rolls, 6 count, 13 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.35/oz
  • Cheez-It Crunch Sharp White Cheddar Cheesy Baked Snacks, 6.5 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.39
    $0.68/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Gluten Free Original Baked Snack Crackers, 9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $18.00
    Diet Coke Lime Soda Limited Edition, 12 fl oz, 12 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.69
    $0.07/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Utz Protein Cheese Curls Cheddar Corn Based Snack, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Tide evo Laundry Detergent Tiles, Original Tide Scent, 42 ct

    Open Product Description
    $20.99
    $0.50 each
  • On Sale!
    General Mills Jim Henson's Count Chocula Chocolatey Cereal with Monster Marshmallows, 12.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?