Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reese's Milk Chocolate with Peanut Butter & Caramel Cup Snack Size, 9.9 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.55/oz
  • 2 for $4.80
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • BeeMax Angel Hair Style Chocolate, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.88
    $0.90/oz
  • BeeMax Angel Hair Style Chocolate, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.88
    $0.90/oz
  • BeeMax Angel Hair Style Chocolate, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.88
    $0.90/oz
  • Hershey's Kisses Milk Chocolate Family Pack, 15.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.49
    $0.72/oz
  • 2 for $3.00
    3 MUSKETEERS Full Size Candy Milk Chocolate Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.88/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Milky Way Chocolate Bar, 1.84 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.92/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Full Size, 1.5 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.19
    $1.13/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Full Size, 1.5 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.19
    $1.13/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Full Size, 1.5 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.19
    $1.13/oz
  • M&M'S Peanut Butter Chocolate Candies Party Size, 34.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $15.99
    $0.47/oz
  • Reese's Fast Break Chocolate Candy, Peanut Butter & Nougat Bar King Size, 3.5 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $0.94/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate Share Pack, 9.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.19
    $0.78/oz
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    M&M's Peanut Chocolate Candies, 1.74 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar Snack Size, 6.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.49
    $0.95/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Twizzlers Twists Hershey's Chocolate Candy, 12 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Symphony Almonds & Toffee Extra Creamy Milk Chocolate XL, 16 count, 4.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups King Size, 4 count, 2.8 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.17/oz
  • Storck Werther's Original Sugar Free Caramel Chocolate Flavored Hard Candies, 2.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.89
    $1.23/oz
  • jonesbar Chocolate Peanut Butter, 1.7 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.49
    $1.46/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Harry Potter Funko Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, .7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Beyond Good Pure Dark 70% Cocoa Madagascar Chocolate Melts, 7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $12.99
    $1.86/oz
  • Beyond Good Pure Dark 70% Cocoa Madagascar Chocolate Melts, 7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $12.99
    $1.86/oz
  • Beyond Good Pure Dark 70% Cocoa Madagascar Chocolate Melts, 7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $12.99
    $1.86/oz
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties Share Pack, 9.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.99
    $0.77/oz
  • Hershey's Miniatures Chocolate Candy Share Pack, 9.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.75/oz
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes Milk Chocolate & Peanut Butter, 9 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Take 5 Pretzels, Caramel, Peanut Butter, Peanuts, and Chocolate Bar Snack Size, 11.25 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.58/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Unreal Dark Chocolate Caramel Peanut Nougat Bar, 3.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.49
    $1.61/oz
Can't find what you're looking for?