All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • No Added Sugar
    Remove No Added Sugar
Sort by
  • 2 for $7.00
    Kedem Light Grape Juice Beverage, 64 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $4.79
    $0.07/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Plain Cream Cheese, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.21/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Diet Coke Soda, 16.9 fl oz, 6 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.79
    $0.08/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Natural Sour Cream, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Carnation Evaporated Milk, 12 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.08/fl oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Kraft Original Flavor Macaroni & Cheese Sauce Mix, 7.25 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $0.99
    $0.14/oz
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.00
    Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.15/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Pre-Sifted Unbleached Enriched All Purpose Flour, 5 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/lb
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Green Beans, 12 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Coca-Cola Zero Sugar Cola, 16.9 fl oz, 6 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.79
    $0.08/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Potatoes, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Thin & Crispy 8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Tuttorosso Crushed Tomatoes with Basil, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.04/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Certified Angus Beef 80% Lean 20% Fat Ground Beef Chuck, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket White Grape Clear Delight Sparkling Flavored Beverage, 33.8 fl oz
    locked-in price
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.03/fl oz
    was $0.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Traditional Yellow Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    The Rustik Oven Sourdough Bread, 1 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Clear Delight Sparkling Lime Flavored Beverage, 33.8 fl oz
    locked-in price
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.03/fl oz
    was $0.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Mike's Amazing 100% Pure Canola Oil, 48 fl oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Ez-Peel Jumbo Raw Shrimp, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $17.98
    $8.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    BelGioioso Thin Sliced Mozzarella, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.99
    Ben's Original Ready Rice Jasmine, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.74
    $0.32/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?