All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Heart Health
    Remove Heart Health
Sort by
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Green Beans, 12 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Potatoes, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.99
    Ben's Original Ready Rice Jasmine, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.74
    $0.32/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Black Bear Gourmet Chicken Breast
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99/lb
    $7.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.08/fl oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Baby Spinach, 5 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Vanilla Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $5.10
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Strawberry Lowfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Goya Low Sodium Red Kidney Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $7.00
    Hunts Crushed Tomatoes, 28 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.89
    $0.10/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Outshine Strawberry Fruit Ice Bars, 6 count, 14.7 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.00
    $0.27/fl oz
    was $5.16
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Cage Free Liquid Egg Whites, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.79
    $0.17/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Tuttorosso Diced Tomatoes, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.04/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Outshine Mango Fruit Ice Bars, 6 count, 14.7 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.00
    $0.27/oz
    was $5.16
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Cage Free Liquid Egg Whites, 32 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
    was $8.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Quick Oats, 42 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.12/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Specialty Yellow Creamer Potatoes, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Lasagne N°397 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Mixed Berry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.99
    Wholesome Pantry Organic Steam in Bag Broccoli Cuts, 12 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Tuttorosso No Salt Added Diced Tomatoes, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.04/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Francesco Rinaldi Traditional Sauce, 23.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?