Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    Nerds Rainbow Gummy Clusters Candy, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.29
    $0.88/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Nerds Rainbow Gummy Clusters Candy, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.29
    $0.88/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Nerds Rainbow Gummy Clusters Candy, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.29
    $0.88/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Cookies 'n' Creme Bar Snack Size, 10.35 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Assorted Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Bowl & Basket Sour Gummy Worms Limited Edition, 20 count, 8.47 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • M&M's Almond Chocolate Candies Family Size, 15 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $10.99
    $0.73/oz
  • 2 for $3.00
    Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Assorted Chocolate Candy, 15.7 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.49
    $0.99/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Symphony Almonds & Toffee Extra Creamy Milk Chocolate XL, 16 count, 4.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Brach's Mellowcreme Spooky Graveyard Candy, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds, 1.45 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.37/oz
  • RUSSELL STOVER Caramels & Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • 3 for $5.00
    Bowl & Basket Fruit Slices Gummy Candies, 9 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.19/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Wrigley's Extra Polar Ice Long Lasting Flavor Sugarfree Gum Sticks, 15 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 55 count, 16.38 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.49/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ghirardelli Chocolate Jack O'lanterns Chocolate Assortment Limited Edition, 4.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.95/oz
  • Lindt Classic Recipe Milk Chocolate, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.43/oz
  • 2 for $3.00
    Wrigley's Extra Spearmint Long Lasting Flavor Sugarfree Gum Sticks, 15 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Krunchy Melts Rainbow Vanilla Meringues, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $1.50/oz
  • Trident Bubblegum Sugar Free Gum, 42 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.10 each
  • Trident Bubblegum Sugar Free Gum, 42 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.10 each
  • Trident Bubblegum Sugar Free Gum, 42 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.10 each
  • Trident White Peppermint Sugar Free Gum, 48 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.09 each
  • Panda Soft Original Licorice, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.29
    $0.61/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Life Savers Sugar Free Pep O Mint Mints, 2.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.19
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Feastables Milk Chocolate Peanut Butter Bar, 2.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $1.42/oz
  • Nerds Gummy Clusters Very Berry Candy, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
  • Tic Tac Orange Mints, 100 count, 1.7 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $1.76/oz
  • Haribo Zing Sours Sodas Gummi Candy Share Size, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.69
    $0.38/oz
  • Ghirardelli Intense Dark Chocolate Squares, Sea Salt Almond, 4.12 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.94/oz
  • On Sale!
    Kinder Bueno Mini Crispy Creamy Chocolate Bite Family Pack, 9.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.84/oz
    was $8.69
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.00
    Bowl & Basket Peppermint Starlights Candy, 10 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.17/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    3 MUSKETEERS Full Size Candy Milk Chocolate Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.88/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?