Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Beef Ragú Recipe with Tomatoes & Pasta Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Beef Ragú Recipe with Tomatoes & Pasta Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Beef Ragú Recipe with Tomatoes & Pasta Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Chicken Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $6.00/lb
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $6.00/lb
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $6.00/lb
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Tastefuls Chicken Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 2 count, 1.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.59
    $1.38/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Chicken & Brown Rice Recipe Adult Indoor Cat Food, 10 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $0.15/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.99
    $0.36/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.99
    $0.36/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.99
    $0.36/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets Chicken & Tuna Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reveal Tuna Fillet Treat Cat Food, 1.06 oz

    Open Product Description
    $2.69
    $2.54/oz
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Wild Salmon Primavera Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Wild Salmon Primavera Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Wild Salmon Primavera Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Delectables Lickable Bisque Treats for Senior Cats Pack Variety, Senior 10yrs+, 1.4 oz, 12 count
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
    was $15.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Appetizers Gourmet Cat Complement, 1.1 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, Senior 7yrs+, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Appetizers Gourmet Cat Complement, 1.1 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
  • locked-in price
    Delectables Lickable Stew Treats for Cats Pack Variety, 1.4 oz, 12 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
    was $14.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Delectables Lickable Stew Treats for Cats Pack Variety, 1.4 oz, 12 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
    was $14.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Delectables Lickable Stew Treats for Cats Pack Variety, 1.4 oz, 12 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
    was $14.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Blue Buffalo Wilderness High-Protein Natural Food for Cats with Salmon, Adult, 4 lbs
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $0.37/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights Grilled Chicken & Cheddar Cheese Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Salmon Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Ocean Whitefish & Tuna Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tuna Feast in Gravy Grilled Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Chicken in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Tuna Primavera with Tomatoes, Carrots & Spinach Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Salmon Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Creamy Gourmet Cat Complement, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Creamy Gourmet Cat Complement, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Creamy Gourmet Cat Complement, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Reveal Grain Free Chicken Breast in Broth Kitten Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Petites Beef Entrée with Carrots in Gravy Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.19
    $0.42/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Chicken & Beef Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Inaba Churu Chicken with Scallop Recipe Cat Treat, 0.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Purina Friskies Tender & Crunchy Combo Cat Food, 50.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $5.79
    $1.84/lb
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Reveal Grain Free Tuna Fillet in Broth Kitten Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Appetizer Steamed Wild Alaskan Salmon Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
  • Purina Friskies Paté Favorites Seafood & Chicken Cat Food, 5.5 oz, 40 count

    Open Product Description
    $32.99
    $2.40/lb
  • Purina Fancy Feast Petites Seared Salmon Entrée in Gravy Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.19
    $0.42/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Beef in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Poultry Platter Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?