Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almond Coconutmilk Blend, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/fl oz
  • MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties Value Pack, 8 count, 20 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $10.49
    $0.52/oz
  • MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties Value Pack, 8 count, 20 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $10.49
    $0.52/oz
  • MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties Value Pack, 8 count, 20 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $10.49
    $0.52/oz
  • Planet Oat Coffee Cake Oatmilk Creamer, 32 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.69
    $0.15/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    Sponsored
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.49
    $0.09/fl oz
  • Silk Dairy-Free Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.69
    $0.21/fl oz
  • Silk Dairy-Free Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.69
    $0.21/fl oz
  • Silk Dairy-Free Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.69
    $0.21/fl oz
  • Silk Dark Chocolate Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Chocolate Almondmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/fl oz
  • Country Crock Homestyle Unsalted Butter 79% Plant-Based Oil Spread, 4 count, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz
  • Bowl & Basket Light Unsweetened Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.16/fl oz
  • Bowl & Basket Light Unsweetened Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.16/fl oz
  • Bowl & Basket Light Unsweetened Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.16/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • House Foods Premium Firm Tofu, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Califia Farms Dairy Free Unsweetened Almond Creamer, 25.4 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.24/fl oz
  • Silk Original Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
  • Silk Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
  • Silk Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
  • Silk Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
  • Silk Unsweet Vanilla Almondmilk Yogurt Alternative, 24 oz
    Sponsored
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $11.49
    $0.48/oz
  • Planet Oat Original Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.08/fl oz
  • Wholesome Pantry Sweet & Spicy Veggie Burgers, 4 count, 10 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
  • Munk Pack Protein Peanut Butter Cup Bar, 2.01 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $1.24/oz
  • locked-in price
    Catalina Crunch Dark Chocolate Protein Cereal, 9 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Beyond Burger Plant-Based Patties, 4 oz, 2 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.81/oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Daiya Dairy-Free Provolone Slices, 7.8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.69
    $0.73/oz
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like American Sandwich Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Original Buttery Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Original Buttery Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Original Buttery Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Vanilla Flavored Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lightlife Roasted Garlic Plant-Based Deli Slices, 5.5 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.79
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $2.11 each
  • Tofutti Plain Better Than Cream Cheese, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • WestBrae Natural WestSoy Organic Unsweetened Plain Soymilk, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.79
    $0.12/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Land O Lakes Margarine, Made with Vegetable Oil, 4 sticks, 1 lb Pack
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    The Silver Palate Thick & Rough Oatmeal, 14 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • House Foods Premium Medium Firm Tofu, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Nasoya Firm Organic Tofu, 14 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
Can't find what you're looking for?