Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $9.99
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Funyuns Onion Flavored Rings Regular 5 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.95/oz
  • Pringles Mingles Dill Pickle & Ranch Puffed Snacks, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.73/oz
  • Pringles Mingles Dill Pickle & Ranch Puffed Snacks, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.73/oz
  • Pringles Mingles Dill Pickle & Ranch Puffed Snacks, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.73/oz
  • On Sale! Limit 4
    LesserEvil Cheezmos Cowboy Cheddar Crunchy Corn Snack, 7 oz
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pringles Mingles Cheddar & Sour Cream Flavored Puffed Snacks, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.73/oz
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Like Air Pumpkin Spice Flavored Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Tangy & Zesty Tomato Basil Flavored Crisps Sharing Size, 8.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 15 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Funyuns Onion Flavored Rings Original 8 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.70/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Funyuns Onion Flavored Rings Original 8 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.70/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Funyuns Onion Flavored Rings Original 8 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.70/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Siete Churro Strips Grain Free Cinnamon Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.26/oz
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Cheddar Jalapeno Flavored 8 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bachman Jax Puffed Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Baked Rice and Corn Puffs, 1/2 oz, 24 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $1.08/oz
  • Grab & Go Popcorn & Puffs, 18 count, 10.8 oz

    Open Product Description
    $12.79
    $1.18/oz
  • Grab & Go Popcorn & Puffs, 18 count, 10.8 oz

    Open Product Description
    $12.79
    $1.18/oz
  • Grab & Go Popcorn & Puffs, 18 count, 10.8 oz

    Open Product Description
    $12.79
    $1.18/oz
  • Chester's Puffed Corn Snacks Cheese Flavored 4 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
  • Like Air Classic Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Like Air Jalapeño Cheddar Flavored Puffcorn Limited Edition, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.85/oz
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Simply NKD Puffs Cheese Flavored Snacks Regular, 8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Baked Cheese Flavored Snacks Crunchy Cheese Flavored 7 5/8 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.52/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks Flamin Hot Dill Pickle, 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Simply NKD Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin Hot 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Simply NKD Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin Hot 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Simply NKD Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin Hot 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored, 6 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Like Air Cinnamon Bun Flavored Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • On Sale!
    Utz Cheddar Cheese Curls, 8.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Parks Famous Flavor Tender Style Original Pork Cracklins Chicharrones, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.79
    $1.16/oz
  • Like Air White Cheddar Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Carolina Country Snacks Sweet BBQ Flavored Fried Pork Rinds, 3.25 oz

    Open Product Description
    $2.49
    $0.77/oz
  • On Sale!
    Wise Flavored Onion Rings, 5.85 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.68/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hippeas Vegan White Cheddar Flavored Chickpea Puffs Party Size, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $1.12/oz
Can't find what you're looking for?