Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Lightly Salted Potato Chips Original 7 1/2 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.70
    Pringles Honey Mustard Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.70
    Pringles Honey Mustard Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.70
    Pringles Honey Mustard Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.70
    Pringles Pizza Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.70
    Pringles Original Reduced Fat Potato Crisps, 4.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $0.47/oz
  • Pringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $0.47/oz
  • Pringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $0.47/oz
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Honey Barbecue Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips All Dressed Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips All Dressed Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips All Dressed Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pringles Party Stack Cheddar Cheese Potato Crisps, 7.1 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $0.45/oz
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Salt & Vinegar 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Sea Salt & Vinegar Flavored 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.29
    $0.29/oz
  • On Sale!
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pringles Party Stack Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 7.1 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $0.45/oz
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Barbecue Flavored 7 3/4 Oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Original Sea Salt, 6 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 12 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • State Line Original Potato Chips, 5.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.42/oz
  • On Sale!
    Utz Ripples Original Potato Chips Party Size!, 12.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $0.44/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 2.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Mesquite BBQ Flavored 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Dill Pickle Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Dill Pickle Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Dill Pickle Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Limon Flavored 7 3/4 Oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.70
    Pringles Original Lightly Salted Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.44/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Poppables Potato Snacks Sea Salt 5 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Barbeque Brisket Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Sweet Southern Heat Barbecue Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Utz Ripples Original Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • Utz Ripples Sour Cream & Onion Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?