All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale! Limit 6 lbs
    USDA Choice Beef Loin New York Strip Steaks, Bone In, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $26.97 avg/ea
    $8.99/lb
    was $35.97 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $4.19/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Fresh Grade A Chicken Wings, Bone In, Value Size, Average Weight 3.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.07 avg/ea
    $2.79/lb
    was $12.97 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Avocados, 5 count bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 6 lbs
    USDA Choice Beef Loin New York Strip Steak, Boneless, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99 avg/ea
    $14.99/lb
    was $17.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Baby Bella Mushrooms, 10 oz
    Vegan
    Paleo
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Nature's Reserve 80% Lean 20% Fat Ground Beef, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.36 avg/ea
    $3.49/lb
    was $6.24 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Chicken Thighs
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $2.54 avg/ea
    $1.69/lb
    was $3.74 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Wholesome Pantry Organic Arugula, 5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Wholesome Pantry Organic Baby Spinach, 5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    was $10.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Loin Chops, Bone In, Thin Sliced, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.74 avg/ea
    $2.99/lb
    was $5.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 8% Fat Boneless Skinless Chicken Thigh Filets Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.64 avg/ea
    $3.00/lb
    was $12.36 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.87 avg/ea
    $2.99/lb
    was $14.82 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Bowl & Basket Cage Free Liquid Egg Whites, 32 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue 8% Fat Boneless Skinless Chicken Thigh Fillets
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.24 avg/ea
    $3.49/lb
    was $7.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Thin Sliced Chicken Breast
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.22 avg/ea
    $4.49/lb
    was $5.63 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Divine Flavor Organic Table Red Seedless Grapes, 2 lbs
    Organic
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Rao's Homemade Marinara Sauce, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
    was $7.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $3.99
    Polar Premium Original Seltzer, 33.8 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.39
    $0.04/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 50.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $11.99
    $0.24/fl oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breast Tenderloins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.19 avg/ea
    $4.19/lb
    was $5.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Pre 95% Lean 5% Fat 100% Grass Fed & Finished Ground Beef, 16 oz
    Keto Friendly
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Thighs Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.90 avg/ea
    $1.49/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • 2 for $9.00
    Polar Premium Original Seltzer, 12 fl oz, 12 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.25
    $0.04/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Olive Oil, 50.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $11.49
    $0.23/fl oz
    was $17.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
Can't find what you're looking for?