All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Minimally Processed
    Remove Minimally Processed
Sort by
  • On Sale!
    Nature's Reserve 80% Lean 20% Fat Ground Beef, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Thin Sliced Chicken Breast
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.22 avg/ea
    $4.49/lb
    was $5.63 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Lesser Evil Buttery Flavor Himalayan Gold Popcorn, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.76/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.35 avg/ea
    $4.49/lb
    was $10.21 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Wholesome Pantry Applewood Smoked Uncured Bacon, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Shörtcuts Rotisserie Chicken Breast Strips with Rib Meat, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    LesserEvil The Original Himalayan Pink Salt Popcorn, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.76/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Shortcuts Roasted Chicken Breast Strips with Rib Meat, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Nature's Reserve Pasture Raised Ground Lamb, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Shortcuts Grilled Chicken Breast Strips with Rib Meat, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Shortcuts Fajita Chicken Breast Strips with Rib Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $0.39/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Chicken Tenders
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.89 avg/ea
    $4.99/lb
    was $6.36 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Greenfield Natural Meat Co. Bacon Sandwich, 4 count, 16.3 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Butterball 93% Lean 7% Fat Ground Turkey, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Yummy Dino Buddies The Original Dinosaur-Shaped Chicken Breast Nuggets, 5 lbs
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $14.99
    $0.19/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Fresh Whole Pork Picnic, Bone In, Average Weight 9 lb Pack
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $17.01 avg/ea
    $1.89/lb
    was $17.91 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Field Trip Original Grass-Fed Beef Jerky, 2.2 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.27/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Al Fresco Roasted Garlic Chicken Sausage, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.32/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Wholesome Pantry 92% Fat Free All Natural Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Shortcuts Fajita Chicken Breast Strips with Rib Meat, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Shortcuts Honey Roasted Chicken Breast Strips with Rib Meat, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    PERDUE PERFECT PORTIONS Boneless Skinless Chicken Breast All Natural (1.5 .)
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Citterio Fresco All Natural Prosciutto, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.50/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Greenfield Natural Meat Co. Sausage Sandwich, 4 count, 17.3 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.35/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Wholesome Pantry Hardwood Smoked Uncured Bacon, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Al Fresco Smoked Andouille Chicken Sausage, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.32/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Al Fresco Spicy Jalapeño Chicken Sausage, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.32/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Al Fresco Sweet Italian Style Chicken Sausage, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.32/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Popcorn, 12 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.79
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
Can't find what you're looking for?