All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, 52 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, 52 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free French Vanilla Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Nestlé Coffee Mate Hazelnut Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Penne Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Vanilla Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.18/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Chocolate 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, 52 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Extra Creamy Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.06/fl oz
    was $6.14
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid Whole Milk, 96 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.06/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Painterland Sisters Vanilla Bean Organic Skyr Yogurt, 5.3 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.29
    International Delight French Vanilla Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Raspberry Lemon Lowfat Greek Yogurt, 6.7 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.18/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid 2% Reduced Fat Milk, 96 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.06/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rotini Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Painterland Sisters Shavannah's Peach Organic Skyr Yogurt, 5.3 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Schär Gluten-Free Chocolate Muffin, 5 count, 7.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.09
    $0.77/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Unsweetened Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.06/fl oz
    was $6.14
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Vanilla Flavored Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Coffee Mate Vanilla Caramel Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Schär Gluten-Free Ladyfingers, 7.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.97/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Bauducco Vanilla Wafer, 5.0 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid Calcium Enriched 2% Reduced Fat Milk, 96 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.06/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Ensure Plus Milk Chocolate Nutrition Shake, 8 fl oz, 16 count
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $34.99
    $0.27/fl oz
    was $37.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Mooala Organic Vanilla Bean Plant-Based Almondmilk, 48 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.12/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Ensure Plus Vanilla Nutrition Shake, 8 fl oz, 16 count
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $34.99
    $0.27/fl oz
    was $37.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Milkadamia Unsweetened Macadamia Milk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.69
    $0.15/fl oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.01/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Glucerna Original Rich Chocolate Shake Value Pack, 8 fl oz, 16 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $29.99
    $0.23/fl oz
    was $32.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Painterland Sisters Blueberry Lemon Organic Skyr Yogurt, 5.3 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
Can't find what you're looking for?