All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Protein
    Remove High Protein
Sort by
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $4.19/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, 52 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, 52 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Ripe Strawberry Less Sugar Reduced Fat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue 8% Fat Boneless Skinless Chicken Thigh Filets Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.64 avg/ea
    $3.00/lb
    was $12.36 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.87 avg/ea
    $2.99/lb
    was $14.82 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Blended Honey & Cream Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Strawberry on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Peach on the Bottom Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Vanilla Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.18/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Breakstone's Cottage Doubles Small Curd Lowfat Cottage Cheese & Peach Topping, 4.7 oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.19
    $0.25/oz
    was $1.34
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Thighs Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.90 avg/ea
    $1.49/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Chocolate 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, 52 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Too Good & Co. Vanilla Blended Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $5.88
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Mango on the Bottom Reduced Fat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Premier Protein Vanilla High Protein Shake, 11 fl oz, 12 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $26.99
    $0.20/fl oz
    was $31.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Wingettes
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.28 avg/ea
    $3.49/lb
    was $8.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Chobani Vanilla Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $10.00
    Bumble Bee Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Mixed Berry on the Bottom Vanilla Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Jimmy Dean Meat Lovers Breakfast Bowl
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $3.24
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Starbucks Coffee Protein Drink Classic Cafe 12 Fl Oz
    High Protein
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/fl oz
    was $3.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Key Lime Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Wild Blueberry Less Sugar Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Painterland Sisters Vanilla Bean Organic Skyr Yogurt, 5.3 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Raspberry Lemon Lowfat Greek Yogurt, 6.7 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.18/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $10.00
    Bumble Bee Low Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
Can't find what you're looking for?