All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $10.00
    Seeds of Change Organic Quinoa, Brown & Red Rice with Flaxseed, 8.5 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.59
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Kind Protein Max Crispy Chocolate Peanut Butter High Protein Bar, 2.2 oz, 4 count
    High Protein
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.49
    $0.86/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Small White Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Grain Berry Multi-Bran Flakes Cereal, 12 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Wyman's Wild Blueberries, 3 lbs
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $3.66/lb
    was $14.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $8.00
    Aloha Peanut Butter Cup Organic Protein Bar, 1.98 oz
    Organic
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.36/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Turkey Hill No Sugar Added Vanilla Bean Fat Free Ice Cream, 1.44 qts
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.06/fl oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $19.99
    Kind Dark Chocolate Cherry Cashew Bars Value Pack, 1.4 oz 12 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $0.83/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Grain Berry Original Toasted Oats with Onyx Sorghum Cereal, 12 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Fiber One Chocolate Chewy Bars, 0.82 oz, 5 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.97/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $6.00
    Progresso Vegetable Classics Macaroni & Bean Soup, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Orgain 30g Plan Protein Chocolate Flavored Complete Protein Powder, 20.2 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $25.99
    $1.29/oz
    was $29.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Jolly Time Healthy Pop Butter & Sea Salt Microwave Popcorn, 3 oz, 3 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.19
    $0.24/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Tabatchnick Tuscany Lentil Soup, 2 count, 15 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/oz
    was $2.98
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Orgain Organic Protein 50 Superfoods Creamy Chocolate Fudge Flavored Protein Powder, 18 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $23.99
    $21.42/lb
    was $27.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Orgain Organic Protein 50 Superfoods Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 18 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $23.99
    $21.42/lb
    was $27.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Original Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Old El Paso Fat Free Refried Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.08/oz
    was $2.09
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Ducal Refried Black Beans, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Cento Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Cento Ceci Beans Chick Peas, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Goya Black Refried Beans, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.11/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    The Saco Pantry Natural & Dutched Blend Premium Cocoa Bigger Size, 10 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.90/oz
    was $13.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 27.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.89
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Honey Oat Granola, 11 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Kashi GO Original Protein Cereal, 12g Protein, 12.3 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.41/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    WW Giant Chocolate Fudge Low Fat Ice Cream Bars, 3.5 fl oz, 6 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.14/fl oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Biena Honey Roasted Chickpea Snacks, 5 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
Can't find what you're looking for?