Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Bowl & Basket Pulled Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.74 avg/ea
    $0.62/oz
    was $10.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz

    Open Product Description
    $8.99
    $0.35/oz
  • Store Prepared Honey Chicken Tenders - Sold Hot

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Rotisserie Chicken, Whole - Sold Cold, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.42/oz
  • Store Prepared Breaded Chicken Cutlet - Sold Cold

    Open Product Description
    $11.99 avg/ea
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Bowl & Basket Pickle Pulled Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    was $11.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Buffalo Chicken Wing Bucket - Sold Cold, 28 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Store Prepared Grilled Lemon Herb Chicken Breast - Sold Cold

    Open Product Description
    $13.99 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Bowl & Basket Buffalo Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Chicken Nuggets - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $0.62/oz
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Pollo Asado Rotisserie Chicken - Sold Hot, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Bowl & Basket Honey Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • ShopRite Fried Chicken with Biscuit - 4 Piece (Sold Cold), 14.5 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.41/oz
  • Store Prepared Boneless BBQ Wing Bucket - Sold Cold, 28 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.46/oz
  • Store Prepared Boneless Buffalo Wing Bucket - Sold Cold, 28 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.54/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Wholesome Pantry Perdue Unseasoned Rotisserie Chicken - Sold Hot, 33 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.27/oz
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Store Prepared Plain Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Store Prepared Hot Honey Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Store Prepared Pulled Pollo Asado Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    was $11.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Bowl & Basket Hot Honey Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Bowl & Basket Zesty Pickle Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4 lbs
    Bowl & Basket Zesty Pickle Chicken Wings - Sold Hot

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket All Natural Rotisserie Chicken - Sold Cold, 33 oz

    Open Product Description
    $8.99
    $0.27/oz
Can't find what you're looking for?