Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $5.60
    Betty Crocker Rich & Creamy Chocolate Frosting, 16 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.14/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Local Hive Original Hot Honey, 9 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $7.99
    $0.89/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Organic Hive Honey, 12 oz
    Sponsored
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Badia Organic Cinnamon Powder 2 oz
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    $4.79
    $2.40/oz
  • Kellogg's Graham Cracker Original Graham Cracker Crumbs, 13.5 oz
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.32/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Light Brown Sugar, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/lb
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Dark Chocolate Fudge Brownie Mix Family Size, 18.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.07/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Pure Baking Soda, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.06/oz
    was $0.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Truvía Stevia Leaf Calorie-Free Sweetener, 80 count, 5.64 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $1.24/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Graham Cracker Crumbs, 13.5 oz

    Open Product Description
    $2.79
    $0.21/oz
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Chewy Fudge Brownie Mix Family Size, 18.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.00/g
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Libby's 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.19
    $0.15/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Pillsbury Dark Chocolate Brownie Mix Family Size, 18.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.11/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • McCormick Ground Cinnamon, 18 oz
    Sponsored
    Vegan
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.02/g
  • Goya Enriched Rice Flour, 24 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.11/oz
  • On Sale!
    Farmer's Market Organic Pumpkin Puree, 15 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.59
    $0.24/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Milk Chocolate Brownie Mix Family Size, 18 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.07/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Domino Less Processed Premium Pure Cane Golden Sugar, 3.5 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.49
    $1.57/lb
  • Local Natural Raw 100% Pure Wildflower Honey, 80 oz
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $49.99
    $0.62/oz
  • locked-in price
    Jell-O Peach Gelatin Dessert, 3 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.59
    $0.53/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Evaporated Milk, Leche Evaporada, 12 fl oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.29
    $0.11/fl oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Semi-Sweet Chocolate Chips, 12 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Pre-Sifted Unbleached Enriched All Purpose Flour, 5 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/lb
    was $2.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Jet-Puffed Marshmallows, 12 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • McCormick Pure Vanilla Extract, 1 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $4.99/fl oz
  • Watkins Assorted Food Coloring, 0.3 fl oz, 4 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.19
    $7.66/fl oz
  • Ghirardelli Semi-Sweet Chocolate Mini Chips, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.39
    $0.84/oz
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Perfectly Moist Classic Yellow Cake Mix, 15.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.08/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Signature Perfectly Moist Spice Cake Mix, 15.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.08/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • King Arthur Baking Company Unbleached All-Purpose Flour, 5 lbs
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $1.40/lb
  • Best Party Ever! Glitter Incredible Candle, 16 count

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41 each
  • Certo Premium Liquid Fruit Pectin, 2 count, 6 fl oz

    Open Product Description
    $5.99
    $1.00/fl oz
  • Nestlé Toll House Semi-Sweet Chocolate Morsels, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Simply Organic Cinnamon, 2.45 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $2.44/oz
Can't find what you're looking for?