Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Sea Salt & Vinegar, 6 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
  • On Sale!
    HERR'S Red Hot Potato Chips, 7.75 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.51/oz
  • On Sale!
    HERR'S Barbecue Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pringles Snack Cups Cheddar Cheese Potato Crisps, 0.74 oz, 12 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $1.02/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Wavy Potato Chips Original 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.21/oz
  • Chick-fil-A Sauce Flavored Waffle Potato Chips, 7 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Honey Jalapeño Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Wise Golden Potato Onion & Garlic Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Cape Cod Waves Kettle Cooked White Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 1 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Pringles Party Stack BBQ Flavored Potato Crisps, 7.1 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.49/oz
  • On Sale!
    Wise Golden Potato Honey BBQ Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Wise Ridgies Original Ridged Potato Chips, 7.875 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 12 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Lay's Potato Chips Classic 1 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Lay's Poppables Potato Snacks White Cheddar Flavored 5 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Dill Pickle Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Spicy Dill Pickle Flavored, 7 1/2 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Salt & Vinegar 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Chick-fil-A Original Flavor Waffle Potato Chips, 7 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • On Sale!
    Boulder Canyon Avocado Oil Malt Vinegar & Sea Salt Flavored Kettle Style Potato Chips, 5.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.86/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Jackson's Avocado Oil Sea Salt Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • On Sale!
    Lay's Poppables Potato Snacks Sea Salt 5 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Utz Original Potato Stix, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • 2 for $9.99
    Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 12 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $10.00
    Herr's Sour Cream & Onion Flavored Ripple Potato Chips Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Cape Cod Sea Salt & Vinegar Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Cape Cod Waves Kettle Cooked 40% Reduced Fat Sea Salt Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
Can't find what you're looking for?