All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Go Coconuts Coconut Milk & Coconut Water Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.26/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Against the Grain Uncured Pepperoni Pizza Poppers, 10 count, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free

    Open Product Description
    $5.39
    $0.90/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Against the Grain Cheese Pizza Poppers, 10 count, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.39
    $0.90/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Absolutely Gluten Free Cracked Pepper Grain Free Crackers, 4.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.02/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Extra Creamy Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Califia Farms Unsweetened Vanilla Almondmilk 48 fl oz.
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    De Cecco Elbows No. 81 Slow Dried Pasta, 1 lb
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Orgain Organic Protein Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 16.3 oz
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $19.99
    $1.22/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholly Wholesome Wholly Gluten Free Pizza Dough, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $29.99
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Lemon Lime Electrolyte Drink Mix, 0.56 oz, 15 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $21.99
    $2.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Katz Chocolate Chip Muffin Snacks, 16 count, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Dairy Free

    Open Product Description
    $4.59
    $0.77/oz
    was $6.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cup 4 Cup Gluten Free Multipurpose Flour, 3 lbs
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $16.49
    $5.50/lb
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Absolutely Gluten Free Original Grain Free Crackers, 4.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.02/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hu Cashew Butter + Pure Vanilla Bean Dark Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.38/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hu Simple Milk Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.38/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Matiz Wild Small Sardines with Sweet Piquillo Peppers, 3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $1.66/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Katz Gluten Free Glazed Chocolate Donut Holes, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Brown Rice Fettucini Style Pad Thai Pasta, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.31/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kate's Real Food Peanut Butter Milk Chocolate Tram Bar, 2.2 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.39
    $1.09/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Original Oatmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kevin's Natural Foods Teriyaki-Style Chicken Family Size, 28 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $0.36/oz
    was $14.60
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hint Water Infused with Strawberry + Kiwi Essences, 16 fl oz, 12 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $14.99
    $1.25 each
    was $17.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Chosen Foods Classic Mayo, 12 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Chosen Foods Vegan Mayo, 12 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Paleonola Grain Free Cinnamon Blueberry Granola, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.85/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?