Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • CHIPS AHOY! Original Chocolate Chip Cookies, 13 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.33/oz
  • CHIPS AHOY! Original Chocolate Chip Cookies, 13 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.33/oz
  • CHIPS AHOY! Original Chocolate Chip Cookies, 13 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.33/oz
  • Chips Ahoy! Crunchy Candy Blasts Cookies, 12.4 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.35/oz
  • Chips Ahoy! Chewy Cookies, 13 oz
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.33/oz
  • Chips Ahoy! Chewy Cookies, 13 oz
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.33/oz
  • Chips Ahoy! Chewy Cookies, 13 oz
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.33/oz
  • Lunchables Cookie Dunks, 1.95 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.92/oz
  • Oreo Mega Stuf Chocolate Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 1.6 oz
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.32/oz
  • Oreo/Nutter Butter/Chips Ahoy! Cookies, 10 count, 1 lb 0.36 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $7.49
    $0.46/oz
  • Oreo/Nutter Butter/Chips Ahoy! Cookies, 10 count, 1 lb 0.36 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $7.49
    $0.46/oz
  • Oreo/Nutter Butter/Chips Ahoy! Cookies, 10 count, 1 lb 0.36 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $7.49
    $0.46/oz
  • CHIPS AHOY! Chunky Fudgy Chocolate Chip Cookies, 11.75 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.37/oz
  • Bauducco Crispy & Lightly Sweet Maria Cookies, 6.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.22/oz
  • Tate's Tiny Chocolate Chip Cookies, 1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.99
    $0.99/oz
  • Keebler Chips Deluxe Soft Batch Cookies, 11.9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.38/oz
  • Keebler Chips Deluxe Soft Batch Cookies, 11.9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.38/oz
  • Keebler Chips Deluxe Soft Batch Cookies, 11.9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.38/oz
  • Nutter Butter Peanut Butter Sandwich Cookies, 1.9 oz, 10 count
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.39/oz
  • Pocky Chocolate Cream Covered Biscuit Sticks, 1.41 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $1.55/oz
  • 2 for $6.00
    Stauffer's Snaps Ginger Cookie, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oreo Chocolate Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 2.12 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.31/oz
  • Chips Ahoy! Chewy Cookies Family Size, 1 lb 3.5 oz
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.29/oz
  • Chips Ahoy! Chewy Cookies Family Size, 1 lb 3.5 oz
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.29/oz
  • Chips Ahoy! Chewy Cookies Family Size, 1 lb 3.5 oz
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.29/oz
  • On Sale!
    Lotus Biscoff Cookies, 8.8 oz
    Sponsored
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.45/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Keebler Vienna Fingers Crème Filled Sandwich Cookies Family Size, 16.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz
  • 2 for $10.00
    Tate's Bake Shop Soft Baked Dark Chocolate Chunk Cookies, 8 count, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.30
    $0.66/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Voortman Bakery Oatmeal Raisin Cookies, 8.04 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chips Ahoy! Chewy Cookies 'n' Creme Cookies, 9.58 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.45/oz
  • Bowl & Basket Original Chocolate Chip Cookies, 13 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
  • Lorna Doone Shortbread Cookies, 1 oz, 10 count
    Kosher

    Open Product Description
    $6.19
    $0.62/oz
  • Chips Ahoy! Crunchy Candy Blasts Cookies Family Size, 1 lb 2.9 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.30/oz
  • Pepperidge Farm Maggie's Apple Pie Flavored Distinctive Cookies Limited Edition, 15 count, 8.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.72/oz
  • Pepperidge Farm Milano Coconut White Chocolate Distinctive Cookies, 15 count, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.84/oz
  • Pepperidge Farm Milano Coconut White Chocolate Distinctive Cookies, 15 count, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.84/oz
  • Pepperidge Farm Milano Coconut White Chocolate Distinctive Cookies, 15 count, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.84/oz
  • Simple Mills Crunchy Almond Flour Chocolate Chip Cookies, 5.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $1.00/oz
  • 2 for $10.00
    Tate's Bake Shop Salted Caramel Chocolate Chip Cookies, 6.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.30
    $0.82/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Tate's Bake Shop Chocolate Chip Cookies, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.30
    $0.76/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • CHIPS AHOY! Chewy Chocolate Chip Cookies with Reese's Peanut Butter Cups, 9.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.45/oz
  • On Sale!
    Nonni's Bakery Cioccolati Biscotti, 8 count, 6.88 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.58/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Barilla Mulino Bianco Cookie with Hazelnut and Cocoa Cream Baiocchi, 7.05 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.42/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ferrero Nutella B-Ready Crispy Wafer Filled with Nutella, 0.77 oz, 2 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $1.74/oz
  • Glico Pocky Strawberry Cream Covered Biscuit Sticks, 1.41 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $1.55/oz
  • Mother's The Original Circus Animal Frosted Cookies, 1 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.29
    $0.73/oz
  • Nabisco Nutter Butter Crispy Wafers with Peanut Butter Creme, 10.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $0.60/oz
Can't find what you're looking for?