Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Live Lobster, Average Weight  1.1 lb

    Open Product Description
    $16.49 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Lobster Tails, 4 oz, Two Pack

    Open Product Description
    $13.98
    $1.75/oz
    was $17.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Lobster Tails, 1 pound

    Open Product Description
    $22.95/lb
    $22.95/lb
    Final cost based on weight
  • Lobster Tails, 1 pound

    Open Product Description
    $22.95/lb
    $22.95/lb
    Final cost based on weight
  • Lobster Tails, 1 pound

    Open Product Description
    $22.95/lb
    $22.95/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Cod Steaks
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh King Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $26.99/lb
    $26.99/lb
    Final cost based on weight
  • Aqua Star Shrimp Platter Game Day, 20 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $0.75/oz
  • Wild Caught Fresh Icelandic Haddock Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $19.99/lb
    $19.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Live #1 Male Crab, Hard Shell, 12 each

    Open Product Description
    $24.99
    $2.08 each
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Fresh Norwegian Salmon Portion, 5 oz
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Bluefish Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Fresh North Atlantic Sea Scallops
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $29.99/lb
    $29.99/lb
    Final cost based on weight
  • Seafood Bonita Tuna Steaks, 1 pound

    Open Product Description
    $20.99/lb
    $20.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Dover Sole Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $9.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Rainbow Trout Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Catfish Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Bowl & Basket Thaw & Serve Cocktail Shrimp, 20 - 23 shrimp 10 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Norwegian Salmon Fillet, Antibiotic Free, Non-GMO
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.99/lb
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Ecuadorian Shrimp, Peeled & Deveined, Extra Large, 26-30 shrimp per lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Ecuadorian Shrimp, Peeled & Deveined, Extra Large, 26-30 shrimp per lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Ecuadorian Shrimp, Peeled & Deveined, Extra Large, 26-30 shrimp per lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Snapper
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99/lb
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99/lb
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • ShopRite Yellowfin Tuna - Steak, 1 pound

    Open Product Description
    $12.99/lb
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Atlantic Salmon Center Cut Portions Boneless & Skinless, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $25.98
    $12.99/lb
  • Fresh Halibut Steak, 1 pound

    Open Product Description
    $29.99/lb
    $29.99/lb
    Final cost based on weight
Can't find what you're looking for?