Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Bowl & Basket Pulled Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $7.87 avg/ea
    $0.56/oz
    was $9.62 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Bowl & Basket Pulled Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $7.87 avg/ea
    $0.56/oz
    was $9.62 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Bowl & Basket Pulled Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $7.87 avg/ea
    $0.56/oz
    was $9.62 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Rotisserie Chicken, Whole - Sold Cold, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Store Prepared Plain Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Plain Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Plain Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Hot Honey Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket McCormick Spice Roasted Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Store Prepared Honey Chicken Tenders - Sold Hot

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Honey Chicken Tenders - Sold Hot

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Honey Chicken Tenders - Sold Hot

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Store Prepared Dark Roasted Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Honey Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Store Prepared Dark Roasted Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Store Prepared Boneless BBQ Wing Bucket - Sold Cold, 28 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.46/oz
  • Store Prepared Boneless BBQ Wing Bucket - Sold Cold, 28 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.46/oz
  • Store Prepared Boneless BBQ Wing Bucket - Sold Cold, 28 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.46/oz
  • Store Prepared Boneless Buffalo Wing Bucket - Sold Cold, 28 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.54/oz
  • Store Prepared Buffalo Chicken Wing Bucket - Sold Cold, 28 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Store Prepared Breaded Chicken Cutlet - Sold Cold

    Open Product Description
    $11.99 avg/ea
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Breaded Chicken Cutlet - Sold Cold

    Open Product Description
    $11.99 avg/ea
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Breaded Chicken Cutlet - Sold Cold

    Open Product Description
    $11.99 avg/ea
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Bowl & Basket Pickle Pulled Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $10.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Store Prepared Grilled Lemon Herb Chicken Breast - Sold Cold

    Open Product Description
    $13.99 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Hot Honey Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wholesome Pantry Perdue Unseasoned Rotisserie Chicken - Sold Hot, 33 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.27/oz
  • Store Prepared Chicken Nuggets - Sold Cold

    Open Product Description
    $6.49 avg/ea
    $0.41/oz
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Buffalo Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Pollo Asado Rotisserie Chicken - Sold Hot, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Store Prepared Pulled Pollo Asado Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $10.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Store Prepared Pulled Pollo Asado Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $10.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Store Prepared Pulled Pollo Asado Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $10.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 4 Piece - Sold Cold, 12 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Bowl & Basket Roasted Chicken Rotisserie Style, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Roasted Leg Quarters, 2 Pack - Sold Cold, 22 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.23/oz
  • Bowl & Basket Zesty Pickle Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
Can't find what you're looking for?