New & Trending
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Blueberries, pint

    Open Product Description
    $4.99
  • JonnyPops No Sugar Added Organic Color Burst Minis Pops, 1.12 fl oz, 10 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $7.99
    $0.71/fl oz
  • JonnyPops No Sugar Added Organic Color Burst Minis Pops, 1.12 fl oz, 10 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $7.99
    $0.71/fl oz
  • JonnyPops No Sugar Added Organic Color Burst Minis Pops, 1.12 fl oz, 10 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $7.99
    $0.71/fl oz
  • Quaker Oat Shake & Go Dry Shake Mix Cinnamon Vanilla 1.5 Oz
    Sponsored
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.86/oz
  • Kashi Blueberry Almond Fiber + Prebiotics Gut Health Granola, 8 oz
    Sponsored
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Painterland Sisters Vanilla Bean Organic Skyr Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.56/oz
  • Painterland Sisters Vanilla Bean Organic Skyr Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.56/oz
  • Painterland Sisters Vanilla Bean Organic Skyr Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.56/oz
  • Fresh Seedless Watermelon Quarters
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.58 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  • BIC Soleil Escape Lavender & Eucalyptus Scented Razors, 4 count

    Open Product Description
    $7.49
    $1.87 each
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Red Barn Salted Butter, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • Red Barn Salted Butter, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • Red Barn Salted Butter, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Keurig Coffee Collective Bright Idea Light Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.9 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.79/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    6 Pack Pumpkin Cake Donuts

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Pumpkin Pie, 22 oz, 8 in

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
  • Pumpkin Pie, 22 oz, 8 in

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
  • Pumpkin Pie, 22 oz, 8 in

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
  • Pure Kick Pro Hydrate Strawberry Ice Pop Drink Mix, 6 count, 1.46 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $3.42/oz
  • Drizzilicious Very Berry Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag 3 Musketeers, Snickers, Milky Way and Twix Minis Candy Bars, 150 count, 41.79 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.48/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Daisy 2% Low Milkfat Cottage Cheese, 2 Count, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $1.15 each
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $21.99
    Mountain Dew Dirty Dew Cream Soda 12 Fl Oz X 12
    Low Sodium

    Open Product Description
    $10.79
    $0.07/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Gluten Free Original Baked Snack Crackers, 9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chips Ahoy! Chewy Cookies 'n' Creme Cookies, 9.58 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.45/oz
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Ultimate Garlic Parm Flavored, 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Jim Henson's Count Chocula Chocolatey Cereal with Monster Marshmallows, 12.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Belgian Boys Bite-Sized Pancakes, 10.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.66/oz
  • Belgian Boys Bite-Sized Pancakes, 10.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.66/oz
  • Belgian Boys Bite-Sized Pancakes, 10.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.66/oz
  • Pic Bugables Citronella Plus Mosquito Repellent Band, 0.18 oz

    Open Product Description
    $0.99
  • Brita Small 6 Cup Denali Water Filter Pitcher with 1 Brita Standard Filter, White

    Open Product Description
    $22.99
  • RITZ Football Shapes Original Crackers, Party Snacks, Limited Edition, 12.3 oz
    Plant Based
    Plant Goodness
    Vegan

    Open Product Description
    $4.29
    $0.35/oz
  • 3 for $21.99
    Pepsi Prebiotic Cola 12 Fl Oz X 8

    Open Product Description
    $10.79
    $0.11/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Dietz & Watson Dietz Dogs Uncured Beef Franks, 14 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.53/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Protein-Packed Maple Pecan Overnight Oats, 2.47 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $1.41/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Xochitl The Dipper Mexican Style Totopos White Corn Tortilla Chips, 10 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $18.00
    Diet Coke Lime Soda Limited Edition, 12 fl oz, 12 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.69
    $0.07/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M's, Twix, and Snickers Candies, 120 count, 46.19 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.43/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Once Upon a Farm Apple, Cherry & Elderberry Organic Immunity Blend, 3.2 oz
    Organic
    High Fiber
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.49
    $1.09/oz
  • Popeyes Cajun Cheddar Biscuit Mix, 11.61 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.32/oz
Can't find what you're looking for?