Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Salmon & Beef in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Salmon & Beef in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Salmon & Beef in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Bistro Salmon in Creamy Sauce Entrée Perfect Portions Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.56/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Purées with Chicken Natural Cat Food Complement, 3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $2.29
    $0.76/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Purées with Chicken Natural Cat Food Complement, 3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $2.29
    $0.76/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Purées with Chicken Natural Cat Food Complement, 3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $2.29
    $0.76/oz
  •  The Blue Buffalo Co. Blue Wilderness Paté Natural Food for Cats Variety Pack, 3.0 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $19.99
    $1.67 each
  • Blue Tastefuls Salmon Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 1.3 oz, 2 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.69/oz
  • Blue Tastefuls Chicken Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 2 count, 1.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.69/oz
  • Blue Tastefuls Chicken Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 2 count, 1.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.69/oz
  • Blue Tastefuls Chicken Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 2 count, 1.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.69/oz
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Sockeye Salmon in a Velvety Chicken Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Chicken Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Whitefish & Sardines in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Salmon Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Salmon Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Salmon Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.89
    $0.34/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Ocean Whitefish & Tuna Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Tender Turkey Feast Kitten Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Salmon Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Minced Chicken Feast in Gravy Gourmet Cat Food, Senior 7yrs+, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Friskies Surfin' & Turfin' Prime Filets Favorites Cat Food, 5.5 oz, 40 count

    Open Product Description
    $32.99
    $2.40/lb
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Chicken & Tuna in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups Cat Food with Flaked Chicken in a Velvety Tuna Broth, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Paté Natural White Meat Chicken Recipe Gourmet Cat Food, 3 oz

    Open Product Description
    $1.29
    $0.43/oz
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys White Meat Chicken Primavera Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Fish & Shrimp Feast Flaked Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Salmon in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Salmon in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Salmon in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Friskies Shreds Cat Food, 5.5 oz, 24 count

    Open Product Description
    $20.99
    $2.54/lb
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Classic Paté Tender Liver & Chicken Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina ONE True Instinct Protein-Rich Wet Cat Food Variety Pack, 3 oz, 12 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $17.49
    $7.77/lb
    was $18.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Fancy Feast Petites Gravy Collection Gourmet Cat Food Twin Packs, 2.8 oz, 24 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $26.99
    $6.43/lb
    was $29.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Shrimp in a Velvety Chicken Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Gravy Indulgence Chicken Entrée in Extra Gravy Perfect Portions Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.56/oz
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Beef & Pork Milanese with Potatoes & Carrots Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys White Meat Chicken Primavera Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Classic Paté Savory Salmon Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?