Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    KitKat Counts Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size Jumbo, 16.52 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.48/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    KitKat Counts Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size Jumbo, 16.52 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.48/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    KitKat Counts Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size Jumbo, 16.52 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.48/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds Bars Full Size, 1.45 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.69
    $1.11/oz
  • 2 for $4.80
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Assorted Chocolate Candy, 15.7 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.49
    $0.99/oz
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Specialty 72% Dark Chocolate Bar, 2.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $1.01/oz
  • 2 for $10.00
    M&M'S Milk Chocolate Candies Fun Size, 10.53 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • jonesbar Chocolate Peanut Butter, 1.7 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.69
    $1.58/oz
  • jonesbar Chocolate Peanut Butter, 1.7 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.69
    $1.58/oz
  • jonesbar Chocolate Peanut Butter, 1.7 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.69
    $1.58/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Milk Chocolate, XL, 16 count, 4.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Endangered Species Chocolate Smooth + Creamy Milk Chocolate, 3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.83/oz
  • 2 for $3.00
    M&M's Peanut Chocolate Candies, 1.74 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag 3 Musketeers, Snickers, Milky Way and Twix Minis Candy Bars, 150 count, 41.79 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.48/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag 3 Musketeers, Snickers, Milky Way and Twix Minis Candy Bars, 150 count, 41.79 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.48/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag 3 Musketeers, Snickers, Milky Way and Twix Minis Candy Bars, 150 count, 41.79 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.48/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Milk Chocolate Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.69
    $1.04/oz
  • Hershey's Kisses Milk Chocolate Party Pack, 35.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $17.29
    $0.48/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Snack Size Bars, .45 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.83/oz
  • Kinder Milk Chocolate Treat With Creamy Milky Filling, 4 count, 3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.93/oz
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    M&M's Peanut Chocolate Candies Fun Size, 10.57 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes Milk Chocolate & Peanut Butter, 9 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • M&M'S Almond Milk Chocolate Candy Bag
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.75/oz
  • On Sale! Limit 4
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 45 count, 22.54 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.49
    $0.51/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 45 count, 22.54 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.49
    $0.51/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 45 count, 22.54 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.49
    $0.51/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M's, Twix, and Snickers Candies, 120 count, 46.19 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.43/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Milk Chocolate King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate Share Pack, 9.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.76/oz
  • Mounds Dark Chocolate Candy & Coconut Miniatures Share Pack, 10.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.68/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candies Party Size, 38.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.79
    $0.44/oz
  • York Thins Dark Chocolate Covered Peppermint Patties Share Pack, 7.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.99
    $0.97/oz
  • 2 for $10.00
    York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties, 11.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Kisses Milk Chocolate, 9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.59/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • M&M's Dark Chocolate Candies Sharing Size, 9.40 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.69/oz
Can't find what you're looking for?