Shop Greek yogurt for a protein-packed morning breakfast, layer it with fresh berries and granola, or use it as a smooth, tangy base for homemade dips and salad dressings during weekday meal prep.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • Fage BestSelf Lactose Free Nonfat Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Cabot Creamery Triple Cream Vanilla Bean Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $3.00 each
  • Fage BestSelf Lactose Free Nonfat Plain Greek Strained Yogurt, 32 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • Too Good & Co. Peach Zero Sugar Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
  • Fage Total 5% Milkfat All Natural Whole Milk Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • Fage Total 2% Milkfat All Natural Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Chobani Vanilla Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.39
    $0.25/oz
  • Cabot Creamery Reduced Fat Plain Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/oz
  • Fage Total 2% Milkfat All Natural Reduced Fat Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • Fage Total 2% Milkfat with Blueberry All Natural Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Fage Total Reduced Fat 2% Milkfat with Mixed Berries Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Cabot Creamery Whole Milk Plain Greek Yogurt, 2 lbs
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/oz
  • Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) Plain Greek Strained Yogurt, 32 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.49
    $0.23/oz
  • Chobani Creations Mocha Tiramisu Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Fage Total 2% Milkfat All Natural Reduced Fat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Fage Total 2% Milkfat All Natural with Strawberry Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Fage Total 2% Milkfat with Honey All Natural Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Fage Total 5% Milkfat All Natural Whole Milk Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Oikos Triple Zero Strawberry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.02
    $0.28/oz
  • Kite Hill Plain Unsweetened Greek Style Plant-Based Yogurt, 16 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Greek Peach Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • Bowl & Basket Greek Vanilla Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • Oikos Pro Peach Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Upstate Farms Greek Plain Nonfat Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Chobani Flip Mint Chocolate Chip Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.40/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Toasted Marshmallow Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Oikos Triple Zero Mixed Berry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.02
    $0.28/oz
  • Too Good & Co. Vanilla Blended Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
  • Chobani Coconut Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
Can't find what you're looking for?