Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Dover Sole Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $9.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Bowl & Basket Thaw & Serve Cocktail Shrimp, 20 - 23 shrimp 10 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cherrystone Aqua Farms Live Clams
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $17.99
    was $21.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Lobster Tails, 4 oz, Two Pack

    Open Product Description
    $13.98
    $1.75/oz
    was $17.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wild Caught Previously Frozen Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Trans Ocean Chunk Style Classic Imitation Lobster, 8 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh Wild Caught Caribbean Lobster Tails, 5 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $2.40/oz
  • On Sale!
    Fresh Dover Sole Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99
    $8.99/lb
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Wild Caught Live Lobster, Average Weight  1.1 lb

    Open Product Description
    $16.49 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Fresh Icelandic Haddock Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $19.99/lb
    $19.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet, Tray Wrapped

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Seafood Department Wild Caught Lobster Tail, 4 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $1.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Organic Prince Edward Island Mussels
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99
    $3.00/lb
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Fresh Norwegian Salmon Portion, 5 oz
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Trans Ocean Chunk Style Classic Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Fresh Coho Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99/lb
    $21.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Seafood Department Fresh Wild Caught North Atlantic Pollock Fillet, 1 pound

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry Cooked Shrimp Ring with Cocktail Sauce, 26 - 31 shrimp per tray, 26 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
  • Fresh Cooked Hardshell Whole Lobster, Average Weight 1lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Atlantic Salmon Center Cut Portions Boneless & Skinless, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $25.98
    $12.99/lb
  • Fresh Cooked New Shell Lobster, 1 lb

    Open Product Description
    $14.99 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Swordfish Steaks, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $16.99
    $16.99/lb
  • locked-in price | Limit 4
    Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $19.99
    $2.50/oz
    was $21.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Arctic Char Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $17.99/lb
    $17.99/lb
    Final cost based on weight
Can't find what you're looking for?