Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Entenmann's All Butter Loaf Cake, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.36/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's All Butter Loaf Cake, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.36/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's All Butter Loaf Cake, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.36/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Little Debbie Banana Puddın' Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 9.57 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Rice Krispies Treats Original Squishmallows Crispy Marshmallow Squares, 0.7 oz, 8 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.53/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Rice Krispies Treats Original Squishmallows Crispy Marshmallow Squares, 0.7 oz, 8 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.53/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Rice Krispies Treats Original Squishmallows Crispy Marshmallow Squares, 0.7 oz, 8 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.53/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Nabisco Oreo Cakesters Double Chocolate Soft Snack Cakes, 2.02 oz, 5 count
    Sponsored
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Kellogg's Rice Krispies Treats Original Homestyle Crispy Marshmallow Squares, 1.6 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.50
    $0.94/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Lemon Loaf Cake Limited Edition, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.34/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Lemon Loaf Cake Limited Edition, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.34/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Lemon Loaf Cake Limited Edition, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.34/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • McKee Little Debbie Boston Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.98 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.29/oz
  • On Sale!
    Entenmann's New York Style Crumb Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $5.09
    $0.30/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Nature's Garden Probiotic Strawberry Yoggies Multi Pack, 0.7 oz, 12 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $0.94/oz
  • McKee Little Debbie Chocolate Chip Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.63 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • McKee Little Debbie Chocolate Chip Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.63 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • McKee Little Debbie Chocolate Chip Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.63 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • McKee Little Debbie Oatmeal Creme Pies Sandwich Cookies, 12 count, 1 lb 0.2 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.20/oz
  • Hostess Orange CupCakes, 8 count, 13.5 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.33/oz
  • Entenmann's Pound Cakes, 2 count, 2.75 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.72/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Oreo Cakesters Confetti with Birthday Cake Flavor Creme Soft Snack Cakes, 2.02 oz, 5 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Oreo Cakesters Confetti with Birthday Cake Flavor Creme Soft Snack Cakes, 2.02 oz, 5 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Oreo Cakesters Confetti with Birthday Cake Flavor Creme Soft Snack Cakes, 2.02 oz, 5 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • CakeBites Cakebites, 2 oz, 4 count
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • Little Debbie Nutty Buddy Wafers with Peanut Butter, 12 count, 12.0 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.27/oz
  • McKee Little Debbie Cosmic Brownies with Chocolate Chip Candy, 6 count, 13.1 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.24/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Coconut Juniors Yellow Layer Cakes with Coconut Topping, 3 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Tastykake Powdered Mini Donuts, 10 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Chocolate Loaf Cake, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.34/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Marble Loaf Cake, 12 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.33/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Butter French Crumb Cake, 14 oz

    Open Product Description
    $5.09
    $0.36/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Fudge Iced Golden Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $4.79
    $0.28/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    McKee Little Debbie Oatmeal Creme Pies Sandwich Cookies Big Pack, 12 count, 31.78 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Drake's Devil Dogs Creme Filled Devils Food Cakes, 8 count, 13.63 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.34/oz
  • Hostess Snoballs Coconut & Marshmallow Covered Chocolate Cake, 6 count, 10.5 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.42/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Nabisco Oreo Cakesters Soft Snack Cakes, 2.02 oz, 5 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • CakeBites Harvest Pumpkin Spice Cakebites Limited Edition, 2 oz, 4 count
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • On Sale!
    Entenmann's Chocolate Chip Crumb Loaf Cake, 13.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.29/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Wonder Creme Filled Confetti Cakes, 1.75 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.79
    $0.36/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Brookie Mini Snack Cakes, 6 count, 12 oz

    Open Product Description
    $3.29
    $0.27/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?