Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Ocean Whitefish & Tuna in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Ocean Whitefish & Tuna in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Ocean Whitefish & Tuna in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys White Meat Chicken Florentine with Spinach Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Blue Buffalo Co. Blue Tastefuls Chicken & Brown Rice Recipe Natural Food for Cats, Adult, 5 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $22.99
    $0.29/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Tastefuls Chicken & Brown Rice Recipe Natural Food for Cats, Adult, 5 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $22.99
    $0.29/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Tastefuls Chicken & Brown Rice Recipe Natural Food for Cats, Adult, 5 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $22.99
    $0.29/oz
  • Blue Buffalo Wilderness High-Protein Natural Food for Cats with Salmon, Adult, 4 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $0.37/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.79
    $0.76/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Chicken & Brown Rice Recipe Adult Indoor Cat Food, 10 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $32.99
    $0.21/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Chicken & Brown Rice Recipe Adult Indoor Cat Food, 10 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $32.99
    $0.21/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Chicken & Brown Rice Recipe Adult Indoor Cat Food, 10 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $32.99
    $0.21/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Chicken Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 9Lives Bites with Real Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.49
    $0.16/oz
  • 3 for $4.00
    Reveal Grain Free Tuna Fillet with Salmon in Broth Cat Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Shrimp in a Velvety Chicken Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Shrimp in a Velvety Chicken Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Shrimp in a Velvety Chicken Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Buffalo Blue Tastefuls Adult Indoor Chicken & Brown Rice Recipe Food for Cat 5 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $22.99
    $0.29/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, Senior 7yrs+, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizer Steamed Wild Alaskan Salmon Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizer Steamed Wild Alaskan Salmon Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizer Steamed Wild Alaskan Salmon Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Fish & Shrimp Feast Flaked Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Delectables Stew Lickable Treat for Cats with Chicken Non-Seafood Recipe, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.49
    $1.06/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Turkey Feast in Roasted Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Creamy Gourmet Cat Complement, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Chicken Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Ocean Whitefish & Tuna Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Chicken & Turkey Casserole with Garden Greens in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Beef in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Whitefish & Sardines in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Paté with Tuna Gourmet Cat Food, 2 count, 2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Paté with Tuna Gourmet Cat Food, 2 count, 2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Paté with Tuna Gourmet Cat Food, 2 count, 2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reveal Entrées Tuna Fillet with Shrimp in Broth 2.47 oz Can

    Open Product Description
    $1.79
    $0.72/oz
  • Purina Friskies Meaty Bits with Ocean Fish in Sauce Complete Adult Cat Food, 13.5 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.13/oz
  • Natural Care+ Flea & Tick Spray for Cats, 6 oz

    Open Product Description
    $8.99
    $1.50/oz
  • Purina Fancy Feast Grilled Collection Poultry & Beef Gourmet Cat Food, 3 oz, 24 count

    Open Product Description
    $23.99
    $0.33/oz
  • 2 for $7.00
    TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Tasty Chicken Flavor, 6.3 oz. Pouch

    Open Product Description
    $3.99
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Chicken in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Salmon in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Friskies Chicken Dinner in Gravy Meaty Bits Complete Adult Cat Food, 13.5 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.13/oz
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizers White Meat Chicken Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Gravy Lovers Chicken & Beef Feast in Grilled Chicken Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Salmon Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?