All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Thomas' Nooks & Crannies Original English Muffins, 6 count, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Multi Grain Lightly Sweetened Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Reese's Puffs Sweet & Crunchy Corn Puffs Large Size, 1 lb 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Chewy Granola Bars Chocolate Chip 6.7 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.22/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Original 9.8 Oz, 10 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.15/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Lower Sugar Apples & Cinnamon 1.09 Oz 8 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.49
    $1.49/8.7oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar 1.19 Oz 8 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.49
    $1.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Cinnamon Protein Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.13/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Chewy Granola Bars Less Sugar Chocolate Chip 0.84 Oz, 8 Ct
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.22/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Oat Crunch Oats 'N Honey Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Raisin Date & Walnut 1.30 Oz 8 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.14/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cookie Crisp Naturally Flavored Sweetened Cereal Large Size, 15.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Chewy Dipps Chocolatey Covered Granola Bars Chocolate Chip 1.09 Oz, 6 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.23/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Raisins & Spice Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Thomas' Nooks & Crannies the Original 100% Whole Wheat English Muffins, 6 count, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Big Chewy Granola Bars Chocolate Chip 1.48 Oz 5 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.20/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Oat Crunch Almond Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Oat Crunch Cinnamon Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee White Whole Grain Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cheerios Cookies & Crème Protein Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.13/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Chewy Peanut Butter Chocolate Chip Granola Bars, 0.84 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.22/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Lower Sugar Variety 9.3 Oz, 8 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.49
    $0.19 each
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?