All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Minimally Processed
    Remove Minimally Processed
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.27 avg/ea
    $2.99/lb
    was $10.42 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Premio Sweet Italian Sausage, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Chicken Tenders
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.13 avg/ea
    $4.99/lb
    was $11.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Fresh Chicken Wings Value Size
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $13.48 avg/ea
    $2.79/lb
    was $19.27 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Demakes Bros. Beef Shaved Steak, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Butterball Farm to Family Ground Turkey, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bilinski's All-Natural Italian with Peppers & Onions Chicken Sausage, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Premio Hot Italian Sausage, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Perdue Shortcuts Grilled Chicken Breast Strips with Rib Meat, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lesser Evil Buttery Flavor Himalayan Gold Popcorn, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.76/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Premio Sweet & Hot Italian Sausage Combo Pack, 6 count, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $9.98 avg/ea
    $3.99/lb
    was $14.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Fresh Hand Trimmed Boneless Thin Sliced Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.35 avg/ea
    $4.49/lb
    was $13.00 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Chicken Patties, 28.8 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.24
    $0.18/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Simply Smart Organic Gluten Free Chicken Tenders, 22 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.69
    $0.35/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Greenfield Natural Meat Co. Applewood Smoked Uncured Bacon, 12 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Popcorn Family Size, 40 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $0.26/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Premio Sweet Italian Sausage Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Kingsford Baby Back Pork Ribs with Sweet & Smoky Kansas City Style BBQ Sauce, 24 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Jimmy Dean® Premium Uncured Bacon, All Natural* Hickory Smoked, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Perdue Shortcuts Roasted Chicken Breast Strips with Rib Meat, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bilinski's Cajun Style All-Natural Chicken Sausage, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Perdue Shortcuts Garlic Herb Chicken Breast Strips with Rib Meat, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Perdue Shörtcuts Rotisserie Chicken Breast Strips with Rib Meat, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Greenfield Natural Meat Co. Sliced Smoked Turkey & Cheese Lunch Kit, 2.9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.62/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Greenfield Natural Meat Co. Sausage Croissant Sandwiches, 4 count, 15.25 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.46/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Black Bear Buffalo Style Chicken Sausage, 10 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?