All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    MadeGood Sweet Cinnamon & Sea Salt Organic Crunchy Granola Squares, 1.06 oz, 5 count
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.85/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Arrowhead Mills Puffed Wheat Cereal, 6 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Dark Chocolate Protein Cereal, 9 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Potato Bread, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wyman's Wild Blueberries, 3 lbs
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $3.50/lb
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 1.42 oz, 5 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.42/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Sundried Tomato Basil Street Taco Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Oats & Honey with Toasted Coconut Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Seapoint Farms Sea Salt Dry Roasted Edamame, 0.79 oz, 8 count
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.55/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Red Lentil Penne Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bear Naked Oats & Honey Granola, 11 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Special K Red Berries Granola, Protein Granola, 11 oz Bag
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Joyride Uncommon Candy Sour Blue Raspberry Soft & Chewy Strips, 3.5 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Grain Berry Original Toasted Oats with Onyx Sorghum Cereal, 12 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Streit's Everything Whole Wheat Matzos, 11 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.34/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Progresso Vegetable Classics Macaroni & Bean Soup, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    The Saco Pantry Natural & Dutched Blend Premium Cocoa Bigger Size, 10 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.90/oz
    was $13.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Original Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Cherry Cashew Bars, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.71/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.71/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Small White Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Apple Turnover Protein Cereal, 8 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 27.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.89
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bella Sun Luci Julienne - Cut California Sun Dried Tomatoes, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Rye Bread, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Wheat Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?