Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef & Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Classic Paté Savory Salmon Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Tender Turkey Feast Kitten Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Perfect Portions Roasted Turkey Entrée Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.56/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Salmon & Shrimp Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Natural Wild Alaskan Salmon Recipe Paté Gourmet Cat Food, Kitten, 3 oz

    Open Product Description
    $1.29
    $0.43/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chopped Grill Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Seafood Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef & Liver Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Tastefuls Chicken Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 2 count, 1.3 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.69/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Turkey & Giblets Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Tastefuls Salmon Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 1.3 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.79
    $0.69/oz
  • Sheba Perfect Portions Paté in Natural Juices Savory Chicken Entrée Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.75 each
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Classic Paté Tender Liver & Chicken Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Beef Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Poultry & Beef Classic Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 24 count

    Open Product Description
    $23.99
    $0.33/oz
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Cod Sole & Shrimp Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Salmon Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Chicken & Tuna Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Seafood Classic Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 30 Count

    Open Product Description
    $29.99
    $5.33/lb
  • Sheba Perfect Portions Seafood Paté Premium Cat Food Variety Pack, 1.32 oz, 48 count

    Open Product Description
    $28.99
    $0.46/oz
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Paté with Beef Gourmet Cat Food, 2 oz, 2 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Paté with Chicken Gourmet Cat Food, 2 oz, 2 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Friskies Seafood Paté Favorites Cat food, 5.5 oz, 32 Count

    Open Product Description
    $27.99
    $2.54/lb
  • 2 for $3.00
    Reveal Entrées Tuna Fillet with Mackerel Recipe Paté Complete Cat Food, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Sea Captain's Choice Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Turkey & Giblets Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?