Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Original Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Utz Braided Honey Wheat Twists Pretzels, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    Herr's Bite Size Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    Herr's One Pounder Stix Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Pretzel Rods, 27 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 22 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.49
    $0.39/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Mini Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Original Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.62/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Thins Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • On Sale!
    Utz's Old Fashioned Pretzel Rods, 25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    Herr's Specials Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Extra Dark Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    Herr's Mini Authentic Sourdough Pub Style Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Utz Classic Mini Twists Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Unsalted Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Original Splits Pretzels, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Snack Factory Pretzel Crisps Original Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/oz
    was $7.09
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Snyder's of Hanover Gluten Free Pretzel Sticks, 0.9 oz, 8 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.62/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Nuggets Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Pretzel Sticks, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
  • Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • Snyder's of Hanover Jalapeño Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • locked-in price
    Unique Snacks Original Pretzel Shells, 10 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Combos Pizzeria Baked Pretzel Stuffed Snacks, 6.30 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.47/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Utz Old Fashioned Sourdough Hards Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Utz Pumpernickel Sticks Pretzels 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Utz Halloween Bats and Jacks Pretzel Treats, .5 oz, 36 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.42/oz
    was $8.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Flipz Milk Chocolate Covered Pretzels Snack Pack, 1.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.99/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Parmesan Garlic Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Utz Braided Honey Wheat Twists Pretzels, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Snyder's of Hanover Gluten Free Pretzel Rods, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.19
    $0.65/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Hard Pretzels, 13.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.38/oz
  • Snyder's of Hanover Seasoned Twisted Pretzel Sticks, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • locked-in price
    Unique Snacks Splits Extra Dark Pretzels, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?