Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 45 count, 22.54 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.49
    $0.55/oz
    was $12.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    KitKat Witch's Brew Crisp Wafers in Marshmallow Flavored Creme Snack Size, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Lifesavers Gummies Minis Soft Candy Fun Size, 6 oz
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • Magic Seasons Happy Halloween Spinner, 8+

    Open Product Description
    $4.99
  • Mars Variety Bag 3 Musketeers, Milky Way, Twix and Snickers Candies Minis Jumbo Pack, 30.63 oz

    Open Product Description
    $16.99
    $0.55/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Mars Variety Bag 3 Musketeers, Snickers, Milky Way and Twix Minis Candy Bars, 150 count, 41.79 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.48/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Mars Variety Bag Hubba Bubba, Life Savers and Starburst Candies, 255 count, 44.87 oz

    Open Product Description
    $24.99
    $0.56/oz
    was $25.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Mars Variety Bag Life Savers Gummies Minis and Skittles Candies, 45 count, 19.9 oz

    Open Product Description
    $10.29
    $0.52/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Mars Variety Bag Life Savers, Milky Way, Skittles, Twix and Snickers Candies, 160 count, 4.15 lb

    Open Product Description
    $24.99
    $0.38/oz
    was $25.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Mars Variety Bag Life Savers, Twix, Skittles and Snickers Candies, 30 count, 10.08 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $0.64/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M's, Twix, and Snickers Candies, 120 count, 46.19 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.43/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, Skittles, M&M'S, Starburst and Snickers Halloween Candy, 160 count, 62.82 oz

    Open Product Description
    $24.99
    $0.40/oz
    was $25.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.59
    $0.62/oz
  • Milky Way Creamy Caramel Smooth Nougat Bar Fun Size Jumbo Bag, 18.47 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $0.54/oz
  • locked-in price | Limit 4
    MIXED SUGAR VARIETY FUNSIZE STAND UP POUCH HALLOWEEN 43.65 OUNCES PER BAG

    Open Product Description
    $19.99
    $0.46/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks Value Pack, 0.8 oz, 22 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.37/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Mounds Dark Chocolate Candy & Coconut Miniatures Share Pack, 10.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.68/oz
  • Musketeers/Snickers/Milky Way/Twix Minis Sharing Size, 8.31 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.84/oz
  • Nerds Gummy Clusters Assorted Candy, 28 count, 14 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.78/oz
  • Nerds Gummy Clusters Very Berry Candy Family Size, 18.5 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $9.99
    $0.54/oz
  • Nerds Spooky Gummy Clusters Candy, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • Oreo Fall Treats Chocolate Sandwich Cookies, 20 count, 1 lb 2 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.56/oz
  • Oreo Spooky Halloween Designs Chocolate Sandwich Cookies Limited Edition, 1 lb 2.71 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.59
    $0.30/oz
  • On Sale!
    PayDay Peanut Caramel Bar Snack Size, 11.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.56/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Pillsbury Spooky Cat Shape Sugar Cookie Dough, 20 count, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Reese's Bats Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Reese's Candy Assortment, 55 count, 30.45 oz

    Open Product Description
    $18.99
    $0.62/oz
    was $19.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Miniature Cups Family Pack, 15.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.70/oz
  • On Sale!
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Pumpkins Candy, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
Can't find what you're looking for?