Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • locked-in price | Limit 4
    Ferrero Butterfinger, Kinder and Crunch Mini Size Assorted Candy Party Pack, 30.05 oz

    Open Product Description
    $14.69
    $0.49/oz
    was $16.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Ferrero Minis Assorted Candy, 9.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $5.99
    $0.63/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Frito Lay Snacks Simply NKD Fright Night Mix Variety Pack, 11 1/4 Oz X 30
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.80/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    General Mills Franken Berry Strawberry Flavored Frosted Cereal with Monster Marshmallows, 10.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.34/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    General Mills Jim Henson's Boo Berry Flavored Frosted Cereal with Monster Marshmallows, 10.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.34/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    General Mills Jim Henson's Count Chocula Chocolatey Cereal with Monster Marshmallows, 12.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Gushers Tropical Spooky Fruit Flavored Snacks, 0.44 oz, 26 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.44/oz
  • On Sale!
    Happy Halloween Drinking Straws, 4 Count

    Open Product Description
    $1.49
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Haribo Best on The Block Goldbears Gummi Candy Multipack Size, 150 count, 64.7 oz

    Open Product Description
    $18.99
    $0.29/oz
  • Haribo Happy House Mix Gummi Candy Multipack Size, 80 count, 33.7 oz

    Open Product Description
    $10.79
    $0.32/oz
  • Haribo Sour Bats Gummi Candy Share Size, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.37/oz
  • Haribo Trick or Treat Trio Gummi Candy Multipack Size, 45 count, 19.2 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.36/oz
  • Heath Miniatures English Toffee Enrobed in Rich Chocolatey Coating Share Pack, 9.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.77/oz
  • On Sale!
    Hershey's Candy and Gum Assortment, 100 count, 25.38 oz

    Open Product Description
    $12.49
    $0.49/oz
    was $12.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Hershey's Candy and Gum Assortment, 165 count, 41.1 oz

    Open Product Description
    $18.99
    $0.46/oz
    was $19.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Hershey's Candy and Gum Assortment, 390 count, 97.99 oz

    Open Product Description
    $29.99
    $0.31/oz
  • Hershey's Candy Assortment Party Pack, 25 oz

    Open Product Description
    $17.29
    $0.69/oz
  • Hershey's Candy Assortment Party Pack, 31.4 oz

    Open Product Description
    $17.29
    $0.55/oz
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 100 count, 41.13 oz

    Open Product Description
    $18.99
    $0.46/oz
    was $19.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 100 count, 57.04 oz

    Open Product Description
    $24.49
    $0.43/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 110 count, 34.8 oz

    Open Product Description
    $18.99
    $0.55/oz
    was $19.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 115 count, 35.93 oz

    Open Product Description
    $18.99
    $0.53/oz
    was $19.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 120 count, 40.69 oz

    Open Product Description
    $18.99
    $0.47/oz
    was $19.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 165 count, 51.03 oz

    Open Product Description
    $24.49
    $0.48/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 180 count, 55.33 oz

    Open Product Description
    $24.49
    $0.44/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 25 count, 13.13 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.61/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Hershey's Candy Assortment, 270 count, 80.41 oz

    Open Product Description
    $29.99
    $0.37/oz
  • Hershey's Candy Assortment, 275 count, 78.24 oz

    Open Product Description
    $29.99
    $0.38/oz
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 35 count, 19.92 oz

    Open Product Description
    $12.49
    $0.63/oz
    was $12.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 40 count, 19.85 oz

    Open Product Description
    $12.49
    $0.63/oz
    was $12.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
Can't find what you're looking for?