All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz
    Vegan
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Wonderful Halos Mandarins, 2 lb bag
    locked-in price
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Grade A Chicken Drumsticks, Bone In, Value Size, Average Weight 3.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.87 avg/ea
    $1.19/lb
    was $4.84 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Freshly Ground Beef, 80% Lean / 20% Fat, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.24 avg/ea
    $4.99/lb
    was $7.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket White Mushrooms, 10 oz
    Vegan
    Paleo
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.19 avg/ea
    $3.99/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Green Beans, 12 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Potatoes, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Thighs Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.02 avg/ea
    $1.89/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    USDA Choice Beef Flank Steak, Average Weight 1.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $19.49 avg/ea
    $12.99/lb
    was $23.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 50.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.26/fl oz
    was $18.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Freshly Ground Beef, 93% Lean / 7% Fat, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.11 avg/ea
    $6.49/lb
    was $9.36 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Freshly Ground Beef, 85% Lean / 15% Fat, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.86 avg/ea
    $5.49/lb
    was $8.11 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Freshly Ground Beef, 85% Lean / 15% Fat, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.97 avg/ea
    $4.99/lb
    was $17.97 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Bowl & Basket Cage Free Liquid Egg Whites, 32 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    USDA Choice Beef Chuck Flat Iron Steak, Boneless, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    was $10.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Sunset® Campari® Tomatoes, 1 lb
    Vegan
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Freshly Ground Beef 93% Lean / 7% Fat, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $17.97 avg/ea
    $5.99/lb
    was $20.97 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Nature's Reserve Beef Grass Fed Skirt Steak, Boneless, Product of Australia, Average Weight 1 lb Pac
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    was $10.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $9.98 avg/ea
    $3.99/lb
    was $14.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Chicken Tenders
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.13 avg/ea
    $4.99/lb
    was $11.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.27 avg/ea
    $2.99/lb
    was $10.42 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Little Leaf Farms Sweet Baby Butter Leaf, 4 oz
    locked-in price
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $10.00
    Cento All Purpose Crushed Tomatoes, 28 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.11/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Arugula, 5 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fresh Pork Shoulder Butt Roast, Bone In, Average Weight 4 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.96 avg/ea
    $1.99/lb
    was $11.96 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight